همایش روز شوراها

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان،با حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و فرماندار چادگان و اعضای شوراهای شهر و روستا همایش روز شوراها در محل منطقه ۱ ذوب آهن برگزار شد. 🔰دکتر خضری در این همایش ضمن تبریک روز شورا مردم را یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: شوراهای […]

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان،با حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و فرماندار چادگان و اعضای شوراهای شهر و روستا همایش روز شوراها در محل منطقه ۱ ذوب آهن برگزار شد.

🔰دکتر خضری در این همایش ضمن تبریک روز شورا مردم را یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: شوراهای اسلامی تحقق مردم سالاری در نظام اسلامی می باشند.

🔰فرماندار چادگان نیز شوراها را از اولین پیوندهای میان مردم و دولت دانست و افزود:وظایفی برای شوراها در قانون تدوین شده است که با عمل به آن ها میتوانند در توسعه و پیشرفت روستا نقش آفرینی داشته باشند.

🔰نماینده مجلس،معاون فرماندار و رییس شورای شهرستان نیز در ادامه بر آگاهی شوراها از قوانین و وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

🔰به مناسبت هفته قوه قضاییه،فرماندار چادگان با حضور در دادگستری شهرستان از تلاشهای بی وقفه این مجموعه قدردانی نمود. 🔹مقام عالی شهرستان در این دیدار ضمن تبریک بمناسبت هفته قوه قضائیه وگرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان، اظهار داشت: خدمات رئیس دادگستری،دادستان و مجموعه قضات گرانقدر دادگستری در […]

۶ تیر ۱۴۰۱

جلسه پرسنلی و هماهنگی سفر ریاست محترم جمهوری و هیات دولت به استان اصفهان در فرمانداری چادگان⁩

۳۰ خرداد ۱۴۰۱
۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازدید فرماندار و وزیر نیرو از جاده چادگان – اصفهان  

۳۰ خرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :