دیدار با مدیرکل

🔰ضرورت پیاده سازی رویکرد آموزشی “سفارش محور” با هدف تأمین نیاز بازار کار در شهرستان چادگان ✅مهندس شمسی پور فرماندار چادگان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و همراهان و مدیران ادارات شهرستان در باب توجه به اهمیت حوزه آموزش خاطرنشان کرد:چنانچه آموزش در راس هر کاری قرار بگیرد میتوان نتیجه مطلوب و مثمری از آن […]

🔰ضرورت پیاده سازی رویکرد آموزشی “سفارش محور” با هدف تأمین نیاز بازار کار در شهرستان چادگان

✅مهندس شمسی پور فرماندار چادگان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و همراهان و مدیران ادارات شهرستان در باب توجه به اهمیت حوزه آموزش خاطرنشان کرد:چنانچه آموزش در راس هر کاری قرار بگیرد میتوان نتیجه مطلوب و مثمری از آن را بدست آورد و ما در این امر نهایت همکاری و استقبال را خواهیم داشت.

🔹آرش اخوان طبسی مدیر کل فنی و حرفه ای استان در راستای انعقاد تفاهم نامه آموزشی با سپاه شهرستان با مهندس شمسی پور فرماندار چادگان و سرهنگ علی بخشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رییس ادارات کار،بهزیستی،میراث فرهنگی،کمیته امداد و مسئول امور بانوان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

🔹همچنین سمیرا عباسی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چادگان، گزارشی از عملکرد مرکز ارائه نمود.

🔹در ادامه سرهنگ بخشی در خصوص ارائه آموزشهای مهارتی به سربازان و بسیجیان گفت: بایستی از تمام ظرفیتها جهت آموزش استفاده شود که در این راستا ادارات مرتبط جهت پیشبرد اهداف تفاهم نامه و استفاده از ظرفیت کارگاههای فنی و حرفه ای تأثیرگذار هستند.

✍روابط عمومی فرمانداری چادگان⁩

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور اعضای شورای تامین،امامان جمعه،نماینده مجلس،معاون فرماندار،بخشداران،شهرداران و تمامی اعضای شورای اداری به ریاست فرماندار چادگان برگزار شد.در این جلسه ابتدا بعضی از مسئولین به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان فرماندار چادگان ضمن جمع بندی ، مطالبی خطاب به مدیران شهرستانی در سال جدید کاری بیان نمود.   #اخبار_تکمیلی_جلسه_شورای_اداری […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری

۹ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری شهرستان چادگان

۹ فروردین ۱۴۰۲

عطرافشانی مزار شهیدان به روایت تصویر

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =