یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۰۲:۳۶:۳۰
فرمانداری شهرستان چادگان

نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد.

🔰نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد. 🔹در ابتدای این جلسه دهیاران به بیان مشکلات روستاهای خود در حوزه های مختلف پرداختند و در این خصوص بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت. 🔹سلمانی،بخشدار مرکزی چادگان،ضمن تشریح آسیب ها و کاستی های پیش رو در امور و قوانین […]

🔰نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد.

🔹در ابتدای این جلسه دهیاران به بیان مشکلات روستاهای خود در حوزه های مختلف پرداختند و در این خصوص بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت.

🔹سلمانی،بخشدار مرکزی چادگان،ضمن تشریح آسیب ها و کاستی های پیش رو در امور و قوانین دهیاریها و همچنین قدردانی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی دهیاران روستاها اظهار کرد:دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با همکاری و هماهنگی با بخشداری و نیز ارتباط و همراهی با ادارات و مشارکتهای مردمی جهت پیشبرد اهداف و طرح ها می بایست،زیباسازی ورودی،اصلاح معابر،تشکیل شناسنامه روستا،آموزش قوانین به اهالی و … را بیش از موارد دیگر مد نظر داشته و اقدامات لازم را در این خصوص اجرایی نمایند.

✍روابط عمومی بخشداری مرکزی چادگان⁩

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جلسه ای که با حضور رییس پست بانک شعبه چادگان و مسئول امور مالی دهیاری های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد،پیرامون همکاری ها و تعامل دهیاری ها در حوزه بانکی بحث و تبادل نظر شد.

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

#اخبار_بخشداری_مرکزی #بنیاد_مسکن جلسه ای با حضور مدیر بنیاد مسکن و کارشناسان این حوزه در شهرستان و استان به منظور پیگیری،زمان بندی و تسریع در عملیاتی شدن پروژه های عمرانی در سطح بخش به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار محترم مرکزی چادگان برگزار شد.

۲۹ تیر ۱۴۰۲

گزارش تصویری از حضور بخشدار محترم مرکزی در آیین افتتاحیه طرح شهید عجمیان – کارگروه قرارگاه جهادی

۲۹ تیر ۱۴۰۲

معرفی دستگاه های خریداری شده برای روستای مشهدکاوه با پیگیری های بخشدار مرکزی و تلاش دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا

۱۱ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =