نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد.

🔰نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد. 🔹در ابتدای این جلسه دهیاران به بیان مشکلات روستاهای خود در حوزه های مختلف پرداختند و در این خصوص بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت. 🔹سلمانی،بخشدار مرکزی چادگان،ضمن تشریح آسیب ها و کاستی های پیش رو در امور و قوانین […]

🔰نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد.

🔹در ابتدای این جلسه دهیاران به بیان مشکلات روستاهای خود در حوزه های مختلف پرداختند و در این خصوص بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت.

🔹سلمانی،بخشدار مرکزی چادگان،ضمن تشریح آسیب ها و کاستی های پیش رو در امور و قوانین دهیاریها و همچنین قدردانی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی دهیاران روستاها اظهار کرد:دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با همکاری و هماهنگی با بخشداری و نیز ارتباط و همراهی با ادارات و مشارکتهای مردمی جهت پیشبرد اهداف و طرح ها می بایست،زیباسازی ورودی،اصلاح معابر،تشکیل شناسنامه روستا،آموزش قوانین به اهالی و … را بیش از موارد دیگر مد نظر داشته و اقدامات لازم را در این خصوص اجرایی نمایند.

✍روابط عمومی بخشداری مرکزی چادگان⁩

برچسب ها :
مطالب مشابه

بخشدار مرکزی چادگان با توجه به ایام پایانی سال و فرا رسیدن سال نو و همچنین ماه مبارک رمضان با همراهی روسای ادارات جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی و همچنین کارشناسان شبکه بهداشت و درمان با حضور در کشتارگاه شهرستان موارد حوزه بهداشت را مورد بررسی و رصد قرار دادند.

۸ فروردین ۱۴۰۲

جلسه و نشست هماهنگی ماهانه دهیاران بخش مرکزی با دستور کار جشن نیمه شعبان،ستاد خدمات سفر و برنامه های نوروزی به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار مرکزی در سالن جلسات فرمانداری چادگان برگزار شد.

۱۸ اسفند ۱۴۰۱

یادواره شهید داوود میرزایی باحضور بخشدارمرکزی،روحانیون،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج،نیروهای نظامی وانتظامی، جمعی ازکارشناسان اداره آموزش وپرورش،مردم شهید پرور روستای علی عرب وجمعی از مسؤلین شهرستان برگزارشد. دراین مراسم از کتاب خاطرات شهید داوود میرزایی توسط مسؤلین وخانواده معزز این شهید رونمایی شد

۱۸ اسفند ۱۴۰۱

حضور بخشدار مرکزی و بازدید از وضعیت معابر و مسیل ها در زمان بارش

۲ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − پنج =