دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۱:۰۴:۳۰
فرمانداری شهرستان چادگان

امشب پس ازاقامه نماز مغرب و عشاء در روستای انالوجه مراسم جشن مردمی به مناسبت روز روستا و هفته وحدت با حضور امام جمعه محترم شهر زیارتی رزوه،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،دهیاران و مسئولین بخشداری برگزار شد.

🔵امشب پس ازاقامه نماز مغرب و عشاء در روستای انالوجه مراسم جشن مردمی به مناسبت روز روستا و هفته وحدت با حضور امام جمعه محترم شهر زیارتی رزوه،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،دهیاران و مسئولین بخشداری برگزار شد. ⬅️سخنرانی،مدیحه سرایی،طنزپردازی اسلامی،اجرای مسابقه،پخش کلیپ و اجرای گروه سرود از جمله برنامه های فرهنگی اجرا شده در این مراسم بود.

🔵امشب پس ازاقامه نماز مغرب و عشاء در روستای انالوجه مراسم جشن مردمی به مناسبت روز روستا و هفته وحدت با حضور امام جمعه محترم شهر زیارتی رزوه،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،دهیاران و مسئولین بخشداری برگزار شد.

⬅️سخنرانی،مدیحه سرایی،طنزپردازی اسلامی،اجرای مسابقه،پخش کلیپ و اجرای گروه سرود از جمله برنامه های فرهنگی اجرا شده در این مراسم بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

️کارگاه تحریر تعرفه عوارض و بهای خدمات سال ۱۴۰۳ در بخشداری چادگان با حضور مهندس سلمان باقری بخشدار مرکزی و سایر اعضاء مرتبط در این حوزه برگزار شد.

۲۶ دی ۱۴۰۲

بازدید بخشدار مرکزی چادگان از روند عملیات اجرایی آسفالت ریزی معابر روستای انالوجه

۳۰ آذر ۱۴۰۲

بازدید میدانی بخشدار بخش مرکزی جناب آقای مهندس باقری به همراه مسئول فنی دهیاری‌ها از روند آسفالت ریزی ترانشه های اداره آبفا و پروژه‌های در حال اجرای دهیاری علی آباد

۳۰ آذر ۱۴۰۲

اولین جلسه و نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی چادگان به ریاست مهندس سلمان باقری،بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد. #اخبار_بخش_مرکزی #نشست_مشورتی_دهیاران اولین جلسه و نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی چادگان به ریاست مهندس سلمان باقری،بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد. 🔰بخشدار مرکزی چادگان در این جلسه گفت:تمامی تلاش ها و خدمات بخشداری مرکزی می بایست معطوف به […]

۲۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =