یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
۲۱:۲۳:۲۸
فرمانداری شهرستان چادگان

امشب پس ازاقامه نماز مغرب و عشاء در روستای انالوجه مراسم جشن مردمی به مناسبت روز روستا و هفته وحدت با حضور امام جمعه محترم شهر زیارتی رزوه،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،دهیاران و مسئولین بخشداری برگزار شد.

🔵امشب پس ازاقامه نماز مغرب و عشاء در روستای انالوجه مراسم جشن مردمی به مناسبت روز روستا و هفته وحدت با حضور امام جمعه محترم شهر زیارتی رزوه،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،دهیاران و مسئولین بخشداری برگزار شد. ⬅️سخنرانی،مدیحه سرایی،طنزپردازی اسلامی،اجرای مسابقه،پخش کلیپ و اجرای گروه سرود از جمله برنامه های فرهنگی اجرا شده در این مراسم بود.

🔵امشب پس ازاقامه نماز مغرب و عشاء در روستای انالوجه مراسم جشن مردمی به مناسبت روز روستا و هفته وحدت با حضور امام جمعه محترم شهر زیارتی رزوه،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،دهیاران و مسئولین بخشداری برگزار شد.

⬅️سخنرانی،مدیحه سرایی،طنزپردازی اسلامی،اجرای مسابقه،پخش کلیپ و اجرای گروه سرود از جمله برنامه های فرهنگی اجرا شده در این مراسم بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جلسه ای که با حضور رییس پست بانک شعبه چادگان و مسئول امور مالی دهیاری های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد،پیرامون همکاری ها و تعامل دهیاری ها در حوزه بانکی بحث و تبادل نظر شد.

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

#اخبار_بخشداری_مرکزی #بنیاد_مسکن جلسه ای با حضور مدیر بنیاد مسکن و کارشناسان این حوزه در شهرستان و استان به منظور پیگیری،زمان بندی و تسریع در عملیاتی شدن پروژه های عمرانی در سطح بخش به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار محترم مرکزی چادگان برگزار شد.

۲۹ تیر ۱۴۰۲

گزارش تصویری از حضور بخشدار محترم مرکزی در آیین افتتاحیه طرح شهید عجمیان – کارگروه قرارگاه جهادی

۲۹ تیر ۱۴۰۲

معرفی دستگاه های خریداری شده برای روستای مشهدکاوه با پیگیری های بخشدار مرکزی و تلاش دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا

۱۱ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =