چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۵۱:۲۰
فرمانداری شهرستان چادگان

در راستای محرومیت زدایی از مناطق بخش چنار رود شهرستان چادگان،امروز جلسه با نماینده جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور و فرماندار محترم و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چادگان برگزار گردید و موارد ذیل به مصوبه جلسه و امضای حاضرین رسید

✍️در راستای محرومیت زدایی از مناطق بخش چنار رود شهرستان چادگان،امروز جلسه با نماینده جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور و فرماندار محترم و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چادگان برگزار گردید و موارد ذیل به مصوبه جلسه و امضای حاضرین رسید: 🔵تخصیص ۴دستگاه بیل مکانیکی بکهو و یک دستگاه لودر و یک دستگاه بیل زنجیری و […]

✍️در راستای محرومیت زدایی از مناطق بخش چنار رود شهرستان چادگان،امروز جلسه با نماینده جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور و فرماندار محترم و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چادگان برگزار گردید و موارد ذیل به مصوبه جلسه و امضای حاضرین رسید:

🔵تخصیص ۴دستگاه بیل مکانیکی بکهو و یک دستگاه لودر و یک دستگاه بیل زنجیری و یک دستگاه گریدر به بخش چنار رود بمدت ۴۵ روز
و اختصاص ۲۱۰۰۰ متر لوله پلی اتیلن جهت مدیریت آبهای سطحی منطقه نیز با محوریت جهاد کشاورزی شهرستان چادگان به همین بخش و همچنین مساعدت جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور جهت ایجاد شرکت تعاونی پشتیبانی کشاورزی در شهرستان چادگان به جهت تسهیل کشاورزی و بالابردن سطح اطمینان از ضمانت خرید محصولات آنها صورت گرفت.
دکتر مهدی خسروی اندبیلی، نماینده جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور گفتند، تمامی ظرفیت های موجود جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی در راستای اجرای اهداف گاو دوم انقلاب، در خدمت مردم شهرستان چادگان علی الخصوص مردم فهیم و مهمان نواز بخش چنار رود می‌باشد تا محرومیت روی خود را از این مناطق برگرداند و شاهد مهاجرت معکوس جمعیت به این روستاها باشیم.

🔵وی ادامه داد: جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران را حرم خود میداند و تمامی ظرفیت ها و امکانات خود را جهت بالابردن کیفیت و شرایط معیشت و اشتغال در روستاهای کشور، بکار می‌گیرد.

🔵در ادامه جلسه،دکتر شمسی پور، فرماندار محترم شهرستان چادگان نیز از تلاش برای محرومیت زدایی مناطق محروم این شهرستان گفتند و ایشان نیز تاکید داشتند که عشایر از اقوامی هستند که با تمامی وجود و امکانات محدود خود از تمامیت نظام اسلامی دفاع کردند و تا کنون هیچ سهم خواهی بابت فداکاریها و رشادت‌های خود نداشتند و بر ما مسئولین حجت واجب است تا این دین برحق عشایر بر گردن نظام مقدس جمهوری اسلامی به بهترین شکل ممکن ادا شود.

🔵مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چادگان هم در ادامه جلسه ضمن ارائه راهکارهای عملی و اجرایی برای فراهم نمودن بسترهای مناسب مدیریت آبهای سطحی و زیر سطحی، گفتند که مجموعه جهاد در شهرستان چادگان آماده هرگونه همکاری در زمینه بهبود وضعیت کشاورزی منطقه علی الخصوص بخش چنار رود در کنار جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور می‌باشد.

🔵در انتهای جلسه، قرارداد حضور پیمانکاران و تجهیزات آنها در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان چادگان با نماینده جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور منعقد گردید و ضرب الاجل ۴۸ ساعته برای حضور تجهیزات در بخش چنار رود از طرف جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی کشور برای پیمانکاران تعیین و ابلاغ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

️با توجه به شرایط جوی پیش رو در روزهای آتی و برگزاری انتخابات،جلسه ویژه مدیریت بحران با حضور معاون فرماندار،بخشداران،روسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی به ریاست علی درویشی،سرپرست فرمانداری چادگان امروز ۸ اسفندماه برگزار شد. ️در این جلسه آخرین تمهیدات به جهت سهولت عبور و مرور و بازگشایی معابر در صورت بارش برف و […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

️مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان و هیات همراه با همراهی مدیر و معاون آموزش و پرورش شهرستان با حضور در فرمانداری با علی درویشی فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری دیدار و گفت و گو کردند. ️در این جلسه تصمیمات خوبی به جهت تکمیل و توسعه پروژه های آموزشی سطح شهرستان گرفته شد.

۸ اسفند ۱۴۰۲

در پنجمین روز از اسفندماه سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان به همراه معاون فرماندار و مدیر آموزش و پرورش، معاون توسعه و برنامه ریزی، کارشناس جمعدار اموال و مهندسین ناظر مدارس شهرستان از آموزشگاه استثنایی مادرانه که توسط خیریه حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف درحال احداث می باشد […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

️کارگاه آموزشی انتخابات ویژه گروه چهارم از صبح امروز (شنبه ۵ اسفندماه) در محل فرمانداری از ساعت ۸ صبح برگزار شد.

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =