🔰با پیگیری های فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان در یک برنامه منظم و اولویت بندی دقیق،طی عملیات اجرایی مقدار ۱۵۰۰ تن آسفالت ریزی معابر روستای علی آباد انجام شد. 🔵گفتنی است با احتساب این مقدار تقریبا ۹۰ درصد معابر این روستا آسفالت ریزی شده که مابقی آن به صورت سنگ فرش یا در دستور کار بعدی برای آسفالت ریزی قرار دارد.

🔰با پیگیری های فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان در یک برنامه منظم و اولویت بندی دقیق،طی عملیات اجرایی مقدار ۱۵۰۰ تن آسفالت ریزی معابر روستای علی آباد انجام شد.   🔵گفتنی است با احتساب این مقدار تقریبا ۹۰ درصد معابر این روستا آسفالت ریزی شده که مابقی آن به صورت سنگ فرش یا در دستور […]

🔰با پیگیری های فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان در یک برنامه منظم و اولویت بندی دقیق،طی عملیات اجرایی مقدار ۱۵۰۰ تن آسفالت ریزی معابر روستای علی آباد انجام شد.

 

🔵گفتنی است با احتساب این مقدار تقریبا ۹۰ درصد معابر این روستا آسفالت ریزی شده که مابقی آن به صورت سنگ فرش یا در دستور کار بعدی برای آسفالت ریزی قرار دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با سخنرانی بخشدار مرکزی و کارگاه آموزشی دکتر امجد،معاون اداره کل بهزیستی که با حضور مدیران مدارس،دهیاران،مربیان پرورشی،فرمانده های پایگاه بسیج و جمعی از فرهنگیان همراه بود در محل فرمانداری چادگان صبح امروز برگزار و در پایان به پرسش های حاضرین پاسخ داده شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

در راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم به جهت گسترش زیرساخت ها و بسط دادن بیشتر عدالت اجتماعی،با حمایت های فرماندار چادگان و بخشدار مرکزی،معابر روستایی مشهدکاوه در سال جاری آسفالت گردید.

۲۳ آبان ۱۴۰۱

جلسه پیگیری مشکلات روستای انالوجه به خصوص در حوزه آب،با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا،رییس شورای بخش،مدیر و معاون اداره آبفا به ریاست مجتبی سلمانی،بخشدار مرکزی چادگان در محل ساختمان بخشداری برگزار و تصمیمات لازم برنامه ریزی و اتخاذ گردید.

۲۳ آبان ۱۴۰۱

راهپیمایی روز ۱۳ آبان با حضور دانش آموزان و اهالی و مسئولین در روستای علی آباد

۱۵ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :