فرماندار چادگان در این جلسه بر حل مشکل آب مصرفی کوی دامداران تاکید نمود و مقرر گشت این مشکل با توجه به مشکلات موجود دامداران مرتفع گردد.

[ Photo ] ⁨#اخبار_فرمانداری_چادگان #کارگروه_اشتغال_و_اقتصاد_مقاومتی 🔵فرماندار چادگان در این جلسه بر حل مشکل آب مصرفی کوی دامداران تاکید نمود و مقرر گشت این مشکل با توجه به مشکلات موجود دامداران مرتفع گردد. 🔵رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی برای حل مشکل بیمه قالی بافان شهرستان را مهم […]

[ Photo ]
⁨#اخبار_فرمانداری_چادگان
#کارگروه_اشتغال_و_اقتصاد_مقاومتی

🔵فرماندار چادگان در این جلسه بر حل مشکل آب مصرفی کوی دامداران تاکید نمود و مقرر گشت این مشکل با توجه به مشکلات موجود دامداران مرتفع گردد.

🔵رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی برای حل مشکل بیمه قالی بافان شهرستان را مهم بر شمرد.

🔵از دیگر مباحث مهم مطرح شده در این جلسه،هماهنگی بین دستگاهی جهت هدفمند نمودن پرداخت تسهیلات بنیاد برکت بود.

✍️روابط عمومی فرمانداری چادگان⁩

⁨https://t.me/akhbar_chadegan/7753⁩

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور اعضای شورای تامین،امامان جمعه،نماینده مجلس،معاون فرماندار،بخشداران،شهرداران و تمامی اعضای شورای اداری به ریاست فرماندار چادگان برگزار شد.در این جلسه ابتدا بعضی از مسئولین به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان فرماندار چادگان ضمن جمع بندی ، مطالبی خطاب به مدیران شهرستانی در سال جدید کاری بیان نمود.   #اخبار_تکمیلی_جلسه_شورای_اداری […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری

۹ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری شهرستان چادگان

۹ فروردین ۱۴۰۲

عطرافشانی مزار شهیدان به روایت تصویر

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 19 =