مهندس شمسی پور فرماندار چادگان در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت هفته بسیج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همچنین تبیین خدمات ارزشمند بسیجیان به انقلاب اسلامی و مردم گفت: مردمی بودن رمز موفقیت بسیج در همه عرصه هاست.

[ Photo ] #برنامه_ریزی_هفته_بسیج 🔰مهندس شمسی پور فرماندار چادگان در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت هفته بسیج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همچنین تبیین خدمات ارزشمند بسیجیان به انقلاب اسلامی و مردم گفت: مردمی بودن رمز موفقیت بسیج در همه عرصه هاست. 🔹فرماندار چادگان با تاکید بر همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی برای […]

[ Photo ]
#برنامه_ریزی_هفته_بسیج

🔰مهندس شمسی پور فرماندار چادگان در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت هفته بسیج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همچنین تبیین خدمات ارزشمند بسیجیان به انقلاب اسلامی و مردم گفت: مردمی بودن رمز موفقیت بسیج در همه عرصه هاست.

🔹فرماندار چادگان با تاکید بر همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی برای برگزاری برنامه های هفته بسیج افزود: برای تحقق ارزش ها در جامعه و مواجهه با ترفندهای شوم دشمنان به ترویج فرهنگ بسیج نیاز داریم و بسیج کارنامه درخشان و موفقی از خود نشان داده است و از این ظرفیت بی‌بدیل در کلیه عرصه ها باید استفاده کنیم.

🔹سرهنگ بخشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هم در این جلسه با تبیین بزرگداشت هفته بسیج و نقش بسیج در خنثی سازی توطئه های دشمنان و توسعه همه جانبه کشور گفت:برنامه متنوع فرهنگی هنری و اجتماعی در هفته بسیج امسال با همکاری ادارات و نهادها و حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در شهرستان چادگان برگزار خواهد شد.

✍️روابط عمومی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چادگان،به ریاست مهندس شمسی پور فرماندار  و با حضور معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی و روسای ادارات ذی ربط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل بهزیستی به همراه مدیر شهرستانی با حضور در فرمانداری ضمن دیدار با فرماندار و معاون فرماندار،در خصوص مشکلات این حوزه وهمچنین ارائه راهکارها،بحث و تبادل نظر کردند.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شهرستان به ریاست سید اسماعیل علوی معاون فرماندار چادگان و باحضور  اعضاء کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست دکترمرتضوی استاندار و بصورت وبینار و همزمان در فرمانداری چادگان با حضور مهندس شمسی پور،معاونت فرمانداری و دیگر اعضاءدر سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :