جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۰۱:۰۷:۳۹
فرمانداری شهرستان چادگان

به منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات دولت محترم به مردم شریف روستایی،جلسه میز خدمت در روستای انالوجه به ریاست مجتبی سلمانی،بخشدار مرکزی با حضور تعدادی روسای ادارات شهرستان،شامگاه روز شنبه در محل حسینیه روستا برگزار گردید.

[ Photo ] #اخبار_بخشداری_مرکزی #روستای_انالوجه 🔰به منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات دولت محترم به مردم شریف روستایی،جلسه میز خدمت در روستای انالوجه به ریاست مجتبی سلمانی،بخشدار مرکزی با حضور تعدادی روسای ادارات شهرستان،شامگاه روز شنبه در محل حسینیه روستا برگزار گردید. ↩️در ابتدای این جلسه بخشدار مرکزی با گرامیداشت هفته بسیج و اشاره […]

[ Photo ]
#اخبار_بخشداری_مرکزی
#روستای_انالوجه

🔰به منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات دولت محترم به مردم شریف روستایی،جلسه میز خدمت در روستای انالوجه به ریاست مجتبی سلمانی،بخشدار مرکزی با حضور تعدادی روسای ادارات شهرستان،شامگاه روز شنبه در محل حسینیه روستا برگزار گردید.

↩️در ابتدای این جلسه بخشدار مرکزی با گرامیداشت هفته بسیج و اشاره به داشتن روحیه بسیجی در مدیران،گفت:مدیران ادارات می بایست خدمت به مردم و توسعه زیرساخت های روستایی را بیش از پیش در اولویت کاری خود قرار دهند که در این حوزه تمام پیگیری ها از سوی بخشداری با حمایت فرماندار محترم تاحصول نتیجه اجرایی و عملیاتی می گردد.

🔵پرسش و پاسخ در حوزه های مختلف و پیگیری خواسته های مردم از مهمترین برنامه‌های این جلسات بود.

#میز_خدمت

✍️روابط عمومی بخشداری مرکزی چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جلسه ای که با حضور رییس پست بانک شعبه چادگان و مسئول امور مالی دهیاری های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی چادگان برگزار شد،پیرامون همکاری ها و تعامل دهیاری ها در حوزه بانکی بحث و تبادل نظر شد.

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

#اخبار_بخشداری_مرکزی #بنیاد_مسکن جلسه ای با حضور مدیر بنیاد مسکن و کارشناسان این حوزه در شهرستان و استان به منظور پیگیری،زمان بندی و تسریع در عملیاتی شدن پروژه های عمرانی در سطح بخش به ریاست مجتبی سلمانی بخشدار محترم مرکزی چادگان برگزار شد.

۲۹ تیر ۱۴۰۲

گزارش تصویری از حضور بخشدار محترم مرکزی در آیین افتتاحیه طرح شهید عجمیان – کارگروه قرارگاه جهادی

۲۹ تیر ۱۴۰۲

معرفی دستگاه های خریداری شده برای روستای مشهدکاوه با پیگیری های بخشدار مرکزی و تلاش دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا

۱۱ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =