سومین جلسه مناسب سازی فضای شهری و اماکن عمومی برای دسترســــی افراد دارای معلولیت به ریاست فرماندار برگزار شد.

  [ Photo ] #کمیته_مناسب_سازی_و_شورای_سالمندان 🔰سومین جلسه مناسب سازی فضای شهری و اماکن عمومی برای دسترســــی افراد دارای معلولیت به ریاست فرماندار برگزار شد. ⬅️مهندس شمسی پور ضمن تبریک روز افراد دارای معلولیت با تاکید به اجرایی شدن،شعار امسال روز جهانی معلولین نقش آفرینی نوآوری در ایجادجهانی قابل دسترس و برابر،همه‌ی دستگاه‌های اجرایی را موظف […]

 

[ Photo ]
#کمیته_مناسب_سازی_و_شورای_سالمندان

🔰سومین جلسه مناسب سازی فضای شهری و اماکن عمومی برای دسترســــی افراد دارای معلولیت به ریاست فرماندار برگزار شد.

⬅️مهندس شمسی پور ضمن تبریک روز افراد دارای معلولیت با تاکید به اجرایی شدن،شعار امسال روز جهانی معلولین نقش آفرینی نوآوری در ایجادجهانی قابل دسترس و برابر،همه‌ی دستگاه‌های اجرایی را موظف به انجام مناسب سازی و ایجاد دسترسی برای معلولین کردند.

⬅️در این جلسه مصوبات جلسات قبل بررسی و تصمیماتــــی برای انجام دقیــــق فعالیتـــهای مناســـب سازی اتــــخاذ گردیـــد. انجام اقدامات تخصصی و مطالبه گری صحیح و ایجاد ساز و کارهای مناسب برای مناسب سازی در قالب قانون جامع خدمات رسانی به افراد دارای معلولیت از موارد مورد تأکید این جلسه است.

⬅️فرماندار در خصوص لزوم توجه به جمعیت سالمندی نیز عنوان نمود:در حال حاضر پدیده سالمندی درحال افزایش می باشد و افراد سالمند در این سن نیازمند کمک های ویژه ای از سوی خانواده و جامعه می باشند.

↩️وی در ادامه با توجه به روند رشد جامعه سالمندی در کشور و شهرستان از دستگاه های ذیربط خواست با برنامه ریزی و اقدامات مناسب تلاش بیشتری در جهت رضایتمندی سالمندان و بهبود کیفیت و رفع نیازهای روحی، جسمی، معیشتی و اجتماعی آنان کنند.

⬅️در پایان سایر اعضا نیز به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های خود در این حوزه پرداخته و ضمن مروری بر شرح وظایف و مسئولیت دستگاه های مرتبط در این شورا، خواستار انجام وظایف دستگاه ها به بهترین نحو شدند.

✍️پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با دستور کار بررسی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در زمینه اجرای مفاد دستورالعمل قرارگاه در ایام تابستان با توجه به کثرت حضور گردشگران در شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون فرماندار،بخشداران مرکزی و چنارود و سایر اعضاء برگزار شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان با همراهی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضو شورای اسلامی شهر در اولین روز از خردادماه ، با حضور در منزل چند تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس شهر زیارتی رزوه ، ضمن دیدار و گفت و گو با آنان از خدمات و ایثاری که به نظام مقدس […]

۶ خرداد ۱۴۰۲

اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیران روابط عمومی استان و جمعی از فعالان و پژوهشگران حوزه روابط عمومی و ارتباطات در محل سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار و از آنان تقدیر شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

در جلسه ای با حضور جمعی از روسای ادارات در بخشداری چنارود به ریاست بخشدار،مشکلات روستاهای کلیچه و حسین آباد در حوزه های مختلف بررسی و پیگیری گردید.

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =