یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۱۷:۲۲
فرمانداری شهرستان چادگان

فراخوان مسابقه عکاسی «زمستان من»

فراخوان مسابقه عکاسی «زمستان من» به گزارش روابط عمومی فرمانداری چادگان،به منظور اعتلای هنر عکاسی و ایجاد شوق و انگیزه بین علاقمندان عکاس و مستعد شهرستان، مسابقه منطقه ای عکس «زمستان من» در زمستان ۱۴۰۱ برگزار می شود. ↩️عکاسان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می توانند عکس های خود را به همراه فایل […]

فراخوان مسابقه عکاسی «زمستان من»

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چادگان،به منظور اعتلای هنر عکاسی و ایجاد شوق و انگیزه بین علاقمندان عکاس و مستعد شهرستان، مسابقه منطقه ای عکس «زمستان من» در زمستان ۱۴۰۱ برگزار می شود.

↩️عکاسان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می توانند عکس های خود را به همراه فایل مربوطه،حداکثر تا ۲۲ دی ماه به روابط عمومی فرمانداری یا لینک https://eitaa.com/Ravabetomomifarmandarich در نرم افزار پیام رسان ایتا ارائه کنند.

↩️عکس های مسابقه در ایام الله دهه فجر داوری و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

✍️پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

#پیام_فرماندار 🔰هفته دولت فرصتی است ارزشمند برای تجدید عهد و پیمان ارکان مختلف دولت با شهداء گرانقدرمان بویژه شهیدان رجایی و باهنر که برای تحقق آرمان انقلاب اسلامی از جان عزیز خویش مایه گذاشتند. 🔸️هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را […]

۸ شهریور ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری شهرستان چادگان

۸ شهریور ۱۴۰۲

#کاگروه_اشتغال_و_اقتصاد_مقاومتی #حضور_مدیرکل ️در این جلسه فرماندار چادگان اولویت تعاونی ها در استفاده از تسهیلات حوزه اشتغال و برنامه ریزی دستگاههای اجرایی در راستای شاخص ها و مولفه های سند زیست بوم اشتغال شهرستان را مهم بر شمرد و خواستار اجرایی شدن آن شد.

۲۹ تیر ۱۴۰۲

گشت مشترک تعزیرات حکومتی از مشاوران املاک شهر چادگان با حضور رییس و بازرس اداره تعزیرات حکومتی،رییس اداره صمت و نماینده فرماندار برگزار شد.

۲۹ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =