یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
۲۱:۵۲:۲۶
فرمانداری شهرستان چادگان

جواد شمسی‌پور فرماندار شهرستان چادگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه استقرار پلیس راه در شهرستان به دلایل متعدد ضروری است، اظهار کرد: چادگان هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربع وسعت و ۵۱۵ کیلومتر جاده دارد، گستردگی استحفاظی شهرستان را از سمت جنوب با استان چهارمحال وبختیاری و از یک سمت با شهرستان فریدونشهر و از سمت شمال با شهرستان فریدن و جاده ترانزیتی استان لرستان به استان چهار محال و بختیاری و اهواز و همچنین از سمت شرق با شهرستان تیران همجوار کرده است.

#تکمیلی 🔰جواد شمسی‌پور فرماندار شهرستان چادگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه استقرار پلیس راه در شهرستان به دلایل متعدد ضروری است، اظهار کرد: چادگان هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربع وسعت و ۵۱۵ کیلومتر جاده دارد، گستردگی استحفاظی شهرستان را از سمت جنوب با استان چهارمحال وبختیاری و از یک سمت با شهرستان […]

#تکمیلی

🔰جواد شمسی‌پور فرماندار شهرستان چادگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه استقرار پلیس راه در شهرستان به دلایل متعدد ضروری است، اظهار کرد: چادگان هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربع وسعت و ۵۱۵ کیلومتر جاده دارد، گستردگی استحفاظی شهرستان را از سمت جنوب با استان چهارمحال وبختیاری و از یک سمت با شهرستان فریدونشهر و از سمت شمال با شهرستان فریدن و جاده ترانزیتی استان لرستان به استان چهار محال و بختیاری و اهواز و همچنین از سمت شرق با شهرستان تیران همجوار کرده است.

↩وی افزود: با این حال در غرب استان تنها پلیس راه دامنه مستقر است و با توجه به گستردگی منطقه غرب استان سرویس‌دهی این پلیس راه  در شهرستان چادگان را با مشکل مواجه کرده است چرا که از پلیس راه دامنه تا بعضی از نقاط راه شهرستان بالغ بر ۹۰ کیلومتر فاصله صعب‌العبور وجود دارد.

↩شمسی پور با بیان اینکه جاده ترانزیتی لرستان که از سمت داران به استان چهارمحال وبختیاری و اهواز می‌رسد از شهرستان چادگان عبور می‌کند، افزود: علتی که ضرورت ایجاد پلیس راه در شهرستان چادگان را بیش از پیش ایجاب می‌کند استفاده سالانه بیش از یک میلیون مسافر از راه‌های حوزه استحفاظی شهرستان جهت دسترسی به اقصی نقاط این شهرستان و شهرستان‌های مجاور و استان چهارمحال و بختیاری می‌باشد و همچنین سالانه بیش از ۱۰۰ هزار گردشگر در شهرستان مستقر می‌شوند که این حجم از تردد نیاز به مدیریت و نظارت به شکل ویژه دارد.

↩فرماندار چادگان در پاسخ به این سوال که در حال حاضر چه اقداماتی جهت استقرار پلیس راه در شهرستان انجام شده است، اظهار داشت: طی سه ماه گذشته نامه‌نگاری‌هایی با معاونت هماهنگی امور عمرانی و مرکز پلیس راه استان انجام شده است که تخصیصی جهت استقرار پلیس راه در غرب علاوه بر پلیس راه دامنه استان دیده شود و امیدواریم با توجه به ضرورت های بیان شده این تخصیص به صورت فنی و حساب شده به شهرستان چادگان تعلق بگیرد.

↩وی خاطرنشان کرد: همه زیرساخت ها و امکانات جهت استقرار یک پلیس راه اختصاصی در شهرستان آماده است و هرگونه هماهنگی و همکاری لازم را در این رابطه انجام خواهیم داد.

✍عضویت در کانال:@chadegannz
💎چادگان،نگین آبی زنده رود

برچسب ها :
مطالب مشابه

درویشی سرپرست فرمانداری چادگان در این جلسه بر لزوم هماهنگی و تعامل دستگاههای اجرایی و دهیاریهای شهرستان با هدف افزایش افراد تحت پوشش صندوق بیمه ای روستائیان و عشایر تاکید نمود. ️همچنین در ادامه جلسه قره داغی رییس اداره کار گفت:ایجاد مشوق و تسهیل شرایط واگذاری پلاکهای شهرک صنعتی به منظور ایجاد رغبت در سرمایه […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

#دوشنبه_های_مردمی_در_فرمانداری_چادگان علی درویشی سرپرست فرمانداری چادگان به صورت چهره به چهره،مشکلات مراجعان فرمانداری را بررسی کرد. 🔰فرماندار چادگان در این برنامه ضمن ملاقات چهره به چهره با مراجعان، مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و دستورات لازم در جهت رفع مشکل آنان را صادر کرد. 🔹️گفتنی است برنامه ملاقات مردمی فرماندار چادگان به […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

افتتاحییه نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی(اعتیاد) با هدف آگاه سازی از عواقب سوء مصرف مواد مخدر که تهدیدی برای سلامت وآرامش خانواده میباشد.

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به مناسبت روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور سرپرست فرمانداری چادگان و همراهی رییس دادگستری و دادستان عمومی انقلاب،امام جمعه،معاون فرماندار،مدیرعامل سازمان عمران زاینده رود و جمعی از مسئولین از پرستاران بیمارستان بوعلی تجلیل شد.به مناسبت روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور سرپرست فرمانداری چادگان و همراهی رییس دادگستری […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =