سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۲۹:۱۸
فرمانداری شهرستان چادگان

فرماندار شهرستان چادگان ضمن تبریک و تهنیت ۱۵ اسفند روز درخت و درختکاری به همه حاضرین اظهارکرد : درخت و درخت کاری از چند منظر قابل بررسی است ؛ به لحاظ دینی ، دو به جهت علمی نیز درخت و درختکاری بسیار مهم و هدیه ای سبز از سوی ما به زمین می باشد.

#مراسم_روز_درختکاری 🔰فرماندار شهرستان  چادگان ضمن تبریک و تهنیت ۱۵ اسفند روز درخت و درختکاری به همه  حاضرین  اظهارکرد : درخت  و درخت  کاری از چند منظر قابل  بررسی است ؛ به لحاظ دینی ، دو به  جهت علمی نیز درخت و درختکاری بسیار مهم  و هدیه ای سبز از سوی ما به زمین می باشد. مهندس […]

#مراسم_روز_درختکاری

🔰فرماندار شهرستان  چادگان ضمن تبریک و تهنیت ۱۵ اسفند روز درخت و درختکاری به همه  حاضرین  اظهارکرد : درخت  و درخت  کاری از چند منظر قابل  بررسی است ؛ به لحاظ دینی ، دو به  جهت علمی نیز درخت و درختکاری بسیار مهم  و هدیه ای سبز از سوی ما به زمین می باشد.

مهندس شمسی پور با تاکید بر مشارکت  مردم در همه ابعاد اجتماعی و فرهنگی افزود : اگر مشارکت و فرهنگ میان مردم در حفظ و نگهداری محیط زیست  و آینده نگری نباشد ، عملا تلاش مسئولین قابل  اجرا نخواهد بود.

✅این جلسه با حضور معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،مدیر اداره منابع طبیعی و جمعی از روسای ادارات در گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

✍روابط عمومی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

️با توجه به شرایط جوی پیش رو در روزهای آتی و برگزاری انتخابات،جلسه ویژه مدیریت بحران با حضور معاون فرماندار،بخشداران،روسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی به ریاست علی درویشی،سرپرست فرمانداری چادگان امروز ۸ اسفندماه برگزار شد. ️در این جلسه آخرین تمهیدات به جهت سهولت عبور و مرور و بازگشایی معابر در صورت بارش برف و […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

️مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان و هیات همراه با همراهی مدیر و معاون آموزش و پرورش شهرستان با حضور در فرمانداری با علی درویشی فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری دیدار و گفت و گو کردند. ️در این جلسه تصمیمات خوبی به جهت تکمیل و توسعه پروژه های آموزشی سطح شهرستان گرفته شد.

۸ اسفند ۱۴۰۲

در پنجمین روز از اسفندماه سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان به همراه معاون فرماندار و مدیر آموزش و پرورش، معاون توسعه و برنامه ریزی، کارشناس جمعدار اموال و مهندسین ناظر مدارس شهرستان از آموزشگاه استثنایی مادرانه که توسط خیریه حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف درحال احداث می باشد […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

️کارگاه آموزشی انتخابات ویژه گروه چهارم از صبح امروز (شنبه ۵ اسفندماه) در محل فرمانداری از ساعت ۸ صبح برگزار شد.

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =