فرماندار شهرستان چادگان ضمن تبریک و تهنیت ۱۵ اسفند روز درخت و درختکاری به همه حاضرین اظهارکرد : درخت و درخت کاری از چند منظر قابل بررسی است ؛ به لحاظ دینی ، دو به جهت علمی نیز درخت و درختکاری بسیار مهم و هدیه ای سبز از سوی ما به زمین می باشد.

#مراسم_روز_درختکاری 🔰فرماندار شهرستان  چادگان ضمن تبریک و تهنیت ۱۵ اسفند روز درخت و درختکاری به همه  حاضرین  اظهارکرد : درخت  و درخت  کاری از چند منظر قابل  بررسی است ؛ به لحاظ دینی ، دو به  جهت علمی نیز درخت و درختکاری بسیار مهم  و هدیه ای سبز از سوی ما به زمین می باشد. مهندس […]

#مراسم_روز_درختکاری

🔰فرماندار شهرستان  چادگان ضمن تبریک و تهنیت ۱۵ اسفند روز درخت و درختکاری به همه  حاضرین  اظهارکرد : درخت  و درخت  کاری از چند منظر قابل  بررسی است ؛ به لحاظ دینی ، دو به  جهت علمی نیز درخت و درختکاری بسیار مهم  و هدیه ای سبز از سوی ما به زمین می باشد.

مهندس شمسی پور با تاکید بر مشارکت  مردم در همه ابعاد اجتماعی و فرهنگی افزود : اگر مشارکت و فرهنگ میان مردم در حفظ و نگهداری محیط زیست  و آینده نگری نباشد ، عملا تلاش مسئولین قابل  اجرا نخواهد بود.

✅این جلسه با حضور معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،مدیر اداره منابع طبیعی و جمعی از روسای ادارات در گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

✍روابط عمومی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور اعضای شورای تامین،امامان جمعه،نماینده مجلس،معاون فرماندار،بخشداران،شهرداران و تمامی اعضای شورای اداری به ریاست فرماندار چادگان برگزار شد.در این جلسه ابتدا بعضی از مسئولین به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان فرماندار چادگان ضمن جمع بندی ، مطالبی خطاب به مدیران شهرستانی در سال جدید کاری بیان نمود.   #اخبار_تکمیلی_جلسه_شورای_اداری […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری

۹ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری شهرستان چادگان

۹ فروردین ۱۴۰۲

عطرافشانی مزار شهیدان به روایت تصویر

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =