فرماندار چادگان در جلسه با روسای بانک های شهرستان:بانک ها در ایام تعطیل نوروز آمادگی لازم را داشته باشند.

فرماندار چادگان در جلسه با روسای بانک های شهرستان:بانک ها در ایام تعطیل نوروز آمادگی لازم را داشته باشند. مهندس شمسی پور در جلسه ای که با حضور معاون فرماندار و بخشدار مرکزی پیرامون آمادگی بانک ها در ایام تعطیل نوروز برگزار شد بر ارائه خدمات دستگاه های خودپرداز و خدمات آن ، وجه نقد […]

🔰فرماندار چادگان در جلسه با روسای بانک های شهرستان:بانک ها در ایام تعطیل نوروز آمادگی لازم را داشته باشند. ↩مهندس شمسی پور در جلسه ای که با حضور معاون فرماندار و بخشدار مرکزی پیرامون آمادگی بانک ها در ایام تعطیل نوروز برگزار شد بر ارائه خدمات دستگاه های خودپرداز و خدمات آن ، وجه نقد و . . . تاکید کرد و گفت: در این زمینه با توجه به گردشگری بودن شهرستان تمهیدات لازم اندیشیده و نیرویی از بانک جهت شیفت سرکشی مشخص گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با دستور کار بررسی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در زمینه اجرای مفاد دستورالعمل قرارگاه در ایام تابستان با توجه به کثرت حضور گردشگران در شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون فرماندار،بخشداران مرکزی و چنارود و سایر اعضاء برگزار شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان با همراهی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضو شورای اسلامی شهر در اولین روز از خردادماه ، با حضور در منزل چند تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس شهر زیارتی رزوه ، ضمن دیدار و گفت و گو با آنان از خدمات و ایثاری که به نظام مقدس […]

۶ خرداد ۱۴۰۲

اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیران روابط عمومی استان و جمعی از فعالان و پژوهشگران حوزه روابط عمومی و ارتباطات در محل سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار و از آنان تقدیر شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

در جلسه ای با حضور جمعی از روسای ادارات در بخشداری چنارود به ریاست بخشدار،مشکلات روستاهای کلیچه و حسین آباد در حوزه های مختلف بررسی و پیگیری گردید.

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 10 =