️نمایشگاهی از توانمندی ها و دستاوردهای بانوان کارآفرین ، با حضور فرماندار،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

️نمایشگاهی از توانمندی ها و دستاوردهای بانوان کارآفرین ، با حضور فرماندار،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین افتتاح شد. نمایشگاه از توانمندیها و دستاوردهای کارآفرینان و هنرمندان بالاخص بانوان شهرستان چادگان جهت عرضه و فروش با هدف کمک به اقتصاد خانواده ها و همچنین تلاش در جهت ارتقاء چرخه تولید در زمینه توسعه مشاغل […]

نمایشگاهی از توانمندی ها و دستاوردهای بانوان کارآفرین ، با حضور فرماندار،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

🔰نمایشگاه از توانمندیها و دستاوردهای کارآفرینان و هنرمندان بالاخص بانوان شهرستان چادگان جهت عرضه و فروش با هدف کمک به اقتصاد خانواده ها و همچنین تلاش در جهت ارتقاء چرخه تولید در زمینه توسعه مشاغل خانگی با اقدامات موثر در راستای اقتصاد مقاومتی و پیگیری برای ارائه تسهیلات برای ایجاداشتغالزایی در دهکده فرهنگی تفریحی سازمان عمران زاینده رود برپا شد. ♻️افتتاح این نمایشگاه که با برنامه ریزی و هماهنگی فرمانداری و همکاری ادارات میراث فرهنگی،سازمان عمران و فنی وحرفه ای در ایام نوروز همراه بود و لازم به ذکر است با پیگیری فرمانداری مجوز ایجاد بازارچه دائمی برای عرضه و فروش محصولات تولیدی کارآفرینان در اداره میراث فرهنگی انجام گرفته است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با دستور کار بررسی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در زمینه اجرای مفاد دستورالعمل قرارگاه در ایام تابستان با توجه به کثرت حضور گردشگران در شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون فرماندار،بخشداران مرکزی و چنارود و سایر اعضاء برگزار شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان با همراهی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضو شورای اسلامی شهر در اولین روز از خردادماه ، با حضور در منزل چند تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس شهر زیارتی رزوه ، ضمن دیدار و گفت و گو با آنان از خدمات و ایثاری که به نظام مقدس […]

۶ خرداد ۱۴۰۲

اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیران روابط عمومی استان و جمعی از فعالان و پژوهشگران حوزه روابط عمومی و ارتباطات در محل سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار و از آنان تقدیر شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

در جلسه ای با حضور جمعی از روسای ادارات در بخشداری چنارود به ریاست بخشدار،مشکلات روستاهای کلیچه و حسین آباد در حوزه های مختلف بررسی و پیگیری گردید.

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 2 =