چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
۰۴:۵۲:۴۸
فرمانداری شهرستان چادگان

سرپرست فرمانداری چادگان به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تبریک این مناسبت ، از خدمات انجام شده مسئول این اداره و همکاران قدردانی نمود.

#اخبار_ورزشی #هفته_تربیت_بدنی_و_ورزش 🔰سرپرست فرمانداری چادگان به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تبریک این مناسبت ، از خدمات انجام شده مسئول این اداره و همکاران قدردانی نمود. 🔹️در دیدار صبح امروز سرپرست و معاونت فرمانداری شهرستان چادگان از محل اداره و مجموعه ورزشی شهرستان، گزارش اقدامات انجام شده […]

#اخبار_ورزشی
#هفته_تربیت_بدنی_و_ورزش

🔰سرپرست فرمانداری چادگان به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تبریک این مناسبت ، از خدمات انجام شده مسئول این اداره و همکاران قدردانی نمود.

🔹️در دیدار صبح امروز سرپرست و معاونت فرمانداری شهرستان چادگان از محل اداره و مجموعه ورزشی شهرستان، گزارش اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف عمرانی، ورزشی توسط  رییس اداره ورزش و جوانان ارائه شد.

🔹️در این دیدار ، علی درویشی سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن بازدید از مجموعه ورزشی شهر چادگان، به پروژه های نیمه تمام شهرستان اشاره کرد و گفت برای پیگیری و سرعت بخشیدن به تکمیل این پروژه ها از طریق ادارات مرتبط با این حوزه در استان، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و بخش خصوصی کمک میگیریم تا در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این پروژه ها باشیم.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

️سرپرست فرمانداری چادگان در این جلسه گفت:همانطور که در عرصه مقابله با توزیع موادمخدر سرآمد کشورهای دنیا هستیم باید در عرصه پیشگیری برای ریشه کنی این بلای خانمان سوز درکنار برخوردهای قهری می بایست اقدامات فرهنگی،اجتماعی و … با همکاری ادارات مربوطه خصوصا برای گروه سنی آسیب پذیر انجام پذیرد.️علی درویشی افزود:چه بسا که اعتیاد […]

۱۹ فروردین ۱۴۰۳
۱۹ فروردین ۱۴۰۳

شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی چادگان در نظر دارد جمع آوری پسماند روستاها را از طریق برگزاری مناقصه انجام دهد.از علاقمندان دعوت میگردد جهت دریافت و تکمیل مدارک به شرکت تعاونی مراجعه فرمایند.

۱۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار چادگان: بررسی و رسیدگی به موانع واگذاری زمین به واجدین شرایط مشمول قانون جوانی جمعیت بجد درحال پیگیری میباشد که درآینده ای نزدیک انجام میپذیرد.علی درویشی افزود:با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ضرورت تبلیغ سیاست فررندآوری و آگاه سازی خانواده ها از تک فرزندی که […]

۱۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =