چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
۰۵:۱۸:۰۷
فرمانداری شهرستان چادگان

صبح امروز مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اتحادیه شرکت تعاونی دهیاری های استان اصفهان با حضور در فرمانداری چادگان با آقای علی درویشی دیدار و گفت و گو کردند.

#اخبار_شرکت_تعاونی_دهیاران #بخش_مرکزی_چادگان 🔰صبح امروز مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اتحادیه شرکت تعاونی دهیاری های استان اصفهان با حضور در فرمانداری چادگان با آقای علی درویشی دیدار و گفت و گو کردند. 🔹️در ابتدای این جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان چادگان،از اقدامات و برنامه ریزی هایی که شرکت تعاونی بخش مرکزی در حوزه های مختلف […]

#اخبار_شرکت_تعاونی_دهیاران
#بخش_مرکزی_چادگان

🔰صبح امروز مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اتحادیه شرکت تعاونی دهیاری های استان اصفهان با حضور در فرمانداری چادگان با آقای علی درویشی دیدار و گفت و گو کردند.

🔹️در ابتدای این جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان چادگان،از اقدامات و برنامه ریزی هایی که شرکت تعاونی بخش مرکزی در حوزه های مختلف به جهت ارائه خدمات بیشتر به مردم شریف منطقه داشتند تشکر کرد و افزود:ان شاء الله با همفکری همدیگر و حمایت هایی که از جانب ما در مدیریت شهرستان و همچنین پشتیبانی شما از استان انجام خواهد شد،زمینه فعالیت های مستمر و پایدار بیش از پیش،فراهم‌گردد.

🔹️در این جلسه معصومه علیقلیان مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی شهرستان چادگان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در چند مدت اخیر ، خواستار توجه و حمایت بیشتر از شرکت با توجه به استعدادهای بالقوه ای که در منطقه وجود دارد،شد.

#پیگیری_مکرر
#زمینه_بسط_بیشتر_خدمات

✅پرمخاطب ترین کانال چادگان در ایتا
✍لینک عضویت:@chadegannz

برچسب ها :
مطالب مشابه

️سرپرست فرمانداری چادگان در این جلسه گفت:همانطور که در عرصه مقابله با توزیع موادمخدر سرآمد کشورهای دنیا هستیم باید در عرصه پیشگیری برای ریشه کنی این بلای خانمان سوز درکنار برخوردهای قهری می بایست اقدامات فرهنگی،اجتماعی و … با همکاری ادارات مربوطه خصوصا برای گروه سنی آسیب پذیر انجام پذیرد.️علی درویشی افزود:چه بسا که اعتیاد […]

۱۹ فروردین ۱۴۰۳
۱۹ فروردین ۱۴۰۳

شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی چادگان در نظر دارد جمع آوری پسماند روستاها را از طریق برگزاری مناقصه انجام دهد.از علاقمندان دعوت میگردد جهت دریافت و تکمیل مدارک به شرکت تعاونی مراجعه فرمایند.

۱۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار چادگان: بررسی و رسیدگی به موانع واگذاری زمین به واجدین شرایط مشمول قانون جوانی جمعیت بجد درحال پیگیری میباشد که درآینده ای نزدیک انجام میپذیرد.علی درویشی افزود:با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ضرورت تبلیغ سیاست فررندآوری و آگاه سازی خانواده ها از تک فرزندی که […]

۱۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =