یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
۲۱:۳۴:۰۴
فرمانداری شهرستان چادگان

در سفر یک روزه کامران اسماعیلی مدیر کل دفتر برنامه ریزی طرح های شرکت مهندسی ابفای کشور به شهرستان چادگان و حضور در فرمانداری و گفت و گو با سرپرست فرمانداری،پروژه های آب و فاضلاب بازدید و روند پیشرفت اجرای آنها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

#تکمیلی 🔰در سفر یک روزه کامران اسماعیلی مدیر کل دفتر برنامه ریزی طرح های شرکت مهندسی ابفای کشور به شهرستان چادگان و حضور در فرمانداری و گفت و گو با سرپرست فرمانداری،پروژه های آب و فاضلاب بازدید و روند پیشرفت اجرای آنها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. 🔹️در ادامه این بازدید،در نشست مشترکی که […]

#تکمیلی

🔰در سفر یک روزه کامران اسماعیلی مدیر کل دفتر برنامه ریزی طرح های شرکت مهندسی ابفای کشور به شهرستان چادگان و حضور در فرمانداری و گفت و گو با سرپرست فرمانداری،پروژه های آب و فاضلاب بازدید و روند پیشرفت اجرای آنها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

🔹️در ادامه این بازدید،در نشست مشترکی که با حضور معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی ،مدیرکل و معاونین شرکتهای آبفا و آب منطقه ای و فرماندار شهرستان چادگان برگزار شد مدیر عامل آبفا گفت :اقدامات لازم جهت تامین آب پایدار شهرها و روستاها بصورت مستمر در حال پیگیری است و علاوه بر روستاهایی که در قرارداد اول طرح جهادآبرسانی عملیات اجرایی آنها در حال انجام است ، آبرسانی به روستاهای دیگر نیز در قالب قرارداد دوم در حال برنامه‌ریزی است.

🔹️وی افزود:به رغم چالش های زیادی که در تامین منابع مالی ایجاد تاسیسات فاضلاب وجود دارد اما فرایند ایجاد، تکمیل و اصلاح این تاسیسات در سطح استان همچنان ادامه دارد ویکی از طرح های مهم استان در بخش فاضلاب تکمیل تصفیه خانه فاضلاب چادگان است و امیدواریم در صورت تامین اعتبارلازم این پروژه تا پایان سال ۱۴۰۳ در مدار بهره برداری قرار گیرد.

🔹️وی افزود: در صدد هستیم ایجاد تاسیسات فاضلاب را در دیگر شهر ها و روستاهای استان با همکاری و مشارکت مسولان و سرمایه گذاران بخش خصوصی عملیاتی نماییم بطوریکه هم اکنون طرح مطالعاتی ایجاد تاسیسات فاضلاب ۶۵ روستای استان در دست اقدام میباشد.

🔹️در ادامه این نشست کامران اسماعیلی بر همکاری دستگاههای مربوطه برای برخورداری گسترده تر مردم در شهرها و روستاهای استان اصفهان از خدمات ابفا تاکید کرد و اظهار داشت: طرح مطالعاتی ابرسانی پایدار به شهر چادگان باید مورد بررسی قرار گیرد اما فاز اضطراری ابرسانی به شهر چادگان و روستاهای سینه کوه باید در کمترین زمان ممکن تکمیل و مورد بهره برداری قرارگیرد.

🔹️وی اعلام کرد: ابفای استان اصفهان باید روستاهایی که در تامین اب شرب دارای محدودیت هستند را در فاز دوم طرح جهاد ابرسانی به وزارت نیرو معرفی نماید تا بستر برخورداری تامین پایدار اب شرب این روستاها نیز مهیا شود.

✍نشر:مرکز رسانه فرمانداری چادگان

✅#همراهی_شما_افتخار_ماست
✍عضویت در کانال:@chadegannz

برچسب ها :
مطالب مشابه

درویشی سرپرست فرمانداری چادگان در این جلسه بر لزوم هماهنگی و تعامل دستگاههای اجرایی و دهیاریهای شهرستان با هدف افزایش افراد تحت پوشش صندوق بیمه ای روستائیان و عشایر تاکید نمود. ️همچنین در ادامه جلسه قره داغی رییس اداره کار گفت:ایجاد مشوق و تسهیل شرایط واگذاری پلاکهای شهرک صنعتی به منظور ایجاد رغبت در سرمایه […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

#دوشنبه_های_مردمی_در_فرمانداری_چادگان علی درویشی سرپرست فرمانداری چادگان به صورت چهره به چهره،مشکلات مراجعان فرمانداری را بررسی کرد. 🔰فرماندار چادگان در این برنامه ضمن ملاقات چهره به چهره با مراجعان، مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و دستورات لازم در جهت رفع مشکل آنان را صادر کرد. 🔹️گفتنی است برنامه ملاقات مردمی فرماندار چادگان به […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

افتتاحییه نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی(اعتیاد) با هدف آگاه سازی از عواقب سوء مصرف مواد مخدر که تهدیدی برای سلامت وآرامش خانواده میباشد.

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به مناسبت روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور سرپرست فرمانداری چادگان و همراهی رییس دادگستری و دادستان عمومی انقلاب،امام جمعه،معاون فرماندار،مدیرعامل سازمان عمران زاینده رود و جمعی از مسئولین از پرستاران بیمارستان بوعلی تجلیل شد.به مناسبت روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور سرپرست فرمانداری چادگان و همراهی رییس دادگستری […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =