چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
۰۳:۴۱:۵۳
فرمانداری شهرستان چادگان

️معاون مدیرکل دامپزشکی استان و هیئت همراه در دیدار با فرماندار چادگان درباره فعالیت ها،طرح ها و خدمات دامپزشکی به گفت و گو پرداختند.

#دیدار_مسئول_استانی #دامپزشکی 🔹️معاون مدیرکل دامپزشکی استان و هیئت همراه در دیدار با فرماندار چادگان درباره فعالیت ها،طرح ها و خدمات دامپزشکی به گفت و گو پرداختند. 🔹️علی درویشی فرماندار چادگان در این دیدار سازمان دامپزشکی را یک نیاز مهم برشمرد و گفت: دامپزشکی نقش مهمی در نظارت،تهیه و تامین مواد غذایی سالم و بهداشتی را […]

#دیدار_مسئول_استانی
#دامپزشکی

🔹️معاون مدیرکل دامپزشکی استان و هیئت همراه در دیدار با فرماندار چادگان درباره فعالیت ها،طرح ها و خدمات دامپزشکی به گفت و گو پرداختند.

🔹️علی درویشی فرماندار چادگان در این دیدار سازمان دامپزشکی را یک نیاز مهم برشمرد و گفت: دامپزشکی نقش مهمی در نظارت،تهیه و تامین مواد غذایی سالم و بهداشتی را برای مردم دارد.

🔹️در این دیدار پیرامون حضور گروه های جهادی در منطقه و همچنین فعالیت های برجسته تخصصی دامپزشکی،بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت.

✅عضویت در کانال:@chadegannz

برچسب ها :
مطالب مشابه

️سرپرست فرمانداری چادگان در این جلسه گفت:همانطور که در عرصه مقابله با توزیع موادمخدر سرآمد کشورهای دنیا هستیم باید در عرصه پیشگیری برای ریشه کنی این بلای خانمان سوز درکنار برخوردهای قهری می بایست اقدامات فرهنگی،اجتماعی و … با همکاری ادارات مربوطه خصوصا برای گروه سنی آسیب پذیر انجام پذیرد.️علی درویشی افزود:چه بسا که اعتیاد […]

۱۹ فروردین ۱۴۰۳
۱۹ فروردین ۱۴۰۳

شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی چادگان در نظر دارد جمع آوری پسماند روستاها را از طریق برگزاری مناقصه انجام دهد.از علاقمندان دعوت میگردد جهت دریافت و تکمیل مدارک به شرکت تعاونی مراجعه فرمایند.

۱۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار چادگان: بررسی و رسیدگی به موانع واگذاری زمین به واجدین شرایط مشمول قانون جوانی جمعیت بجد درحال پیگیری میباشد که درآینده ای نزدیک انجام میپذیرد.علی درویشی افزود:با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ضرورت تبلیغ سیاست فررندآوری و آگاه سازی خانواده ها از تک فرزندی که […]

۱۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =