فرمانداری چادگان
خانه
ارتباط با فرماندار
 
پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چادگان
آخرین اخبار
اطلاعیه ها
هیچ داده ای برای نمایش وجود ندارد
جلسه کمیسیون و ستاد برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان چادگان به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در محل اتاق جلسات فرمانداری برگزار گردید. جلسه کمیسیون و ستاد برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان چادگان به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در محل اتاق جلسات فرمانداری برگزار گردید.
به منظور رفاه همشهریان و تنظیم بازار،سهمیه پخش میوه عید برنامه ریزی و هماهنگی شد و مقرر گردید طبق برنامه اعلامی توزیع گردد.
1396/12/12
مراسم روز مهندس مراسم روز مهندس
این مراسم با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسئولین شهر برگزار شد.
1396/12/12
شورای حفاظت منابع آب شهرستان چادگان به ریاست فرماندار،با حضور بخشدار مرکزی و سایر اعضاء تشکیل جلسه داد/محیط زیست:محل دفن زباله شهر چادگان از گذشته تاکنون 13 مورد اشکال زیست محیطی داشته و دارد. شورای حفاظت منابع آب شهرستان چادگان به ریاست فرماندار،با حضور بخشدار مرکزی و سایر اعضاء تشکیل جلسه داد/محیط زیست:محل دفن زباله شهر چادگان از گذشته تاکنون 13 مورد اشکال زیست محیطی داشته و دارد.
منابع آب فضای سبز شهر چادگان 40% و شهر رزوه 90% جداسازی شده و طی دستور فرماندار با تعیین وقت معین مقرر شد شهرداری چادگان با تعیین کارشناس مربوط در حوزه ارزیابی محیط زیستی با توجه به کمبود منابع آبی و لزوم رعایت بر مصرف صحیح نسبت به مابقی اجرای طرح اقدام کند.
1396/12/12
در جلسه ستاد سفر چادگان چه گذشت؟ در جلسه ستاد سفر چادگان چه گذشت؟
فرماندار چادگان:8 کمیته‌ در ستاد سفر چادگان برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی تشکیل شده است.مهدی اسدپور با بیان اینکه خود را خادم مردم می‌دانیم،گفت: افرادی که در ستاد خدمات نورزی خدمت می‌کنند نوروزبانان بی‌نوروز هستند و امروز در این جلسه جدول زمانبندی فعالیت ستاد و کمیته‌های 8 گانه برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی را با توجه به برند گردشگری شهرستان دقیقا بررسی میکنیم.
1396/12/12
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal