فرمانداری چادگان
خانه
ارتباط با فرماندار
 
فرماندار شهرستان چادگان
جناب آقای مهدی اسدپور
آخرین اخبار
اطلاعیه ها
هیچ داده ای برای نمایش وجود ندارد
پیام تسلیت فرماندار چادگان در پی زلزله  استان کرمانشاه پیام تسلیت فرماندار چادگان در پی زلزله استان کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان؛فرماندار و رییس مدیریت بحران شهرستان چادگان در پیامی جان باختن و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیز کشورمان در زلزله شب گذشته استان کرمانشاه را به مردم شریف ایران و بازماندگان این حادثه تلخ و غم انگیز تسلیت گفت.
1396/08/27
در کارگروه بهداشت و سلامت چادگان مطرح شد:پیشگیری باید در اولویت اصلی کارگروه سلامت و امنیت غذایی قرار گیرد. در کارگروه بهداشت و سلامت چادگان مطرح شد:پیشگیری باید در اولویت اصلی کارگروه سلامت و امنیت غذایی قرار گیرد.
فرماندار چادگان گفت: پیشگیری باید در اولویت اصلی کارگروه سلامت و امنیت غذایی قرار گیرد و ادارات با شبکه بهداشت در امر سلامت نهایت همکاری را داشته باشند تا شهرستانی عاری از خطرات بهداشتی داشته باشیم.
1396/08/27
روز شمار هفته بسیج/29 آبان تا 5 آذر روز شمار هفته بسیج/29 آبان تا 5 آذر
جلسه پشتیبانی هفته بسیج به ریاست مهدی اسدپور،فرماندار شهرستان چادگان و با حضور سرهنگ منصوری،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سایر اعضاء در ساختمان فرماندهی سپاه این شهرستان تشکیل شد.
1396/08/27
اطلاعیه مهم روابط عمومی فرمانداری چادگان: اطلاعیه مهم روابط عمومی فرمانداری چادگان:
با توجه به تماس مکرر شهروندان مبنی بر احساس زمین لرزه در چادگان ، مسئولین مدیریت بحران شهرستان با مدیرکل مدیریت بحران استان جناب آقای شیشه فروش تماس گرفته و ایشان با اطمینان خاطر خاطرنشان کرد که هیچ گونه خطری احساس نمیگردد.
1396/08/27
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal