فرمانداری چادگان
خانه
1398/01/24 به مناسبت روز جانباز صورت گرفت:دیدار با جانبازان سرافراز شهرستان چادگان
به مناسبت روز جانباز صورت گرفت:دیدار با جانبازان سرافراز شهرستان چادگان به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز،فرماندار به همراه بخشدار مرکزی و مسئول حراست فرمانداری،جانشین ناحیه مقاومت بسیج،رییس اداره تبلیغات و نماینده دفتر امام جمعه با محوریت مدیر و کارکنان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده جانبازان سرافراز (چادگان - رزوه و روستای گشنیزجان ) دیدار،گفت و گو و تقدیر کردند.
🔰به مناسبت روز جانباز صورت گرفت:دیدار با جانبازان سرافراز شهرستان چادگان
#جانباز سرافراز نعمت ا... انالویی
#جانباز سرافراز حبیب شریفی
#جانباز سرافراز علی افشاری
🔵به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز،فرماندار به همراه بخشدار مرکزی و مسئول حراست فرمانداری،جانشین ناحیه مقاومت بسیج،رییس اداره تبلیغات و نماینده دفتر امام جمعه با محوریت مدیر و کارکنان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده جانبازان سرافراز (چادگان - رزوه و روستای گشنیزجان ) دیدار،گفت و گو و تقدیر کردند.
🔵فرماندار شهرستان چادگان در این دیدارها ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن روز جانباز با بیان این که جانبازان و ایثارگران حق بزرگی بر مردم ، انقلاب و کشور دارند ، گفت: امروز تمام ایرانیان، آزادی و امنیت خود را مرهون مجاهدت ها و ایثارگری های رزمندگان می دانند.
🔵 عباس توکلی دلجویی از خانواده های این عزیزان را یکی از وظایف اصلی مسئولان عنوان و خاطر نشان کرد : این مهم یک تکلیف شرعی بوده که بایستی همواره مورد توجه مسئولین قرارگیرد.
✍پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان
🗓 22 فروردین ماه 1398
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal