فرمانداری چادگان
خانه
1400/01/17 پیام تسلیت
پیام تسلیت فرماندار چادگان با صدور پیامی درگذشت مرحوم « سید علی نکویی زهرایی» استاندار اسبق کرمانشاه، قزوین و چهارمحال و بختیاری را تسلیت گفت.
#پیام_تسلیت
◼فرماندار چادگان با صدور پیامی درگذشت مرحوم « سید علی نکویی زهرایی» استاندار اسبق کرمانشاه، قزوین و چهارمحال و بختیاری را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان؛ در متن پیام «عباس توکلی» آمده است: درگذشت مرحوم «سید علی نکویی زهرایی» از نیروهای خدوم و پرسابقه در وزارت کشور موجب تأسف، تألم و اندوه فراوان شد.
عباس توکلی در ادامه پیام خود نوشت: خدمات خالصانه، صادقانه و ارزنده این مدیر جهادی، خدوم، انقلابی، مومن، توانمند و پرتلاش همیشه ماندگار خواهد ماند و دیگران قطعا به نیکی از منش، سیرت نیک و دلسوزی این چهره خوشنام انقلاب یاد خواهند کرد.
وی افزود:اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده گرانقدر از درگاه خداوند منان و رحمان برای آن فقید سعید رضوان الهی، غفران، آمرزش، رحمت واسعه و همنشینی با اولیاء و انبیاء و برای بستگان و بازماندگان محترم صبر و شکیبایی خواستارم.
✍عباس توکلی
🔰فرماندار چادگان
◼مرحوم نکویی مسئولیت هایی چون فرماندار اصفهان،استاندار قزوین،کرمانشاه،چهارمحال و بختیاری،مشاور وزیر و... را عهده دار بوده است.
تعداد بازدید: 77
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.