فرمانداری چادگان
خانه
1397/04/11 ‍ ‍ #شهرک صنعتی چادگان در مسیر پیشرفت/مشوق های استثنایی برای سرمایه گذاران
‍ ‍ #شهرک صنعتی چادگان در مسیر پیشرفت/مشوق های استثنایی برای سرمایه گذاران
‍ ‍ #شهرک صنعتی چادگان در مسیر پیشرفت/مشوق های استثنایی برای سرمایه گذاران
به دعوت سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان،محمدجواد بگی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان و همراهان امروز با دست پر وارد شهرستان شدند و ضمن تشکیل جلسه از شهرک صنعتی چادگان بازدید نمود‌ند.
🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان اهم نکات عنوان شده در این جلسه:
✅مجوز گاز رسانی به شهرک صنعتی چادگان صادر گردیده و تا 2 ماه آینده اجرایی خواهد شد.
✅فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاران:در صورت بهره برداری طرح 50 درصد در چادگان و 80 درصد در روستای انالوجه از قیمت زمین به عنوان مشوق بخشیده میشود که این امتیاز در هیچ جای استان لحاظ نگردیده است.
✅در جهت جذب سرمایه گذار قیمت زمین 10 درصد نقد و ما بقی در اقساط 48 ماهه دریافت خواهد شد.
✅در این جلسه رسول سواری به عنوان مدیر امور شهرک ها و نواحی صنعتی غرب استان معرفی شد.
✅ در این جلسه سرمایه گذار کارخانه الکترود اعلام کرد:تا هفته دولت این کارخانه در فاز اول به بهره برداری می رسد.
✅50 قرارداد شهرک صنعتی چادگان در صورت عدم ساخت به دایره حقوقی این شرکت معرفی و زمین از مالکیت آن ها خارج خواهد شد.
🔰اخبار تکمیلی این جلسه به زودی منتشر می شود.
✅متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر از فرصت به وجود آمده و سرمایه گذاری می توانند به واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان مراجعه تا نسبت به ارائه توضیحات کامل و معرفی به مسئول مربوط راهنمایی های لازم انجام شود.
 
‍ #اخبار تکمیلی جلسه ساماندهی شهرک صنعتی
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان:با مدیریت و همتی که از فرماندار شهرستان چادگان سراغ داریم،قطعا مشکلات شهرک صنعتی چادگان حل و تبدیل به یک شهرک قابل قبولی خواهد شد.
زمین های بلاتکلیف که عملیات اجرایی نداشته باشند به نماینده حقوقی شرکت معرفی و مالکیت از آن ها گرفته خواهد شد‼️
◽️مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت:در صورتی که سرمایه‌گذار طرح خود را در شهرک صنعتی چادگان به بهره‌برداری برساند 50 درصد و در ناحیه صنعتی انالوجه 80 درصد قیمت زمین به عنوان مشوق بخشوده می‌شود.
◽️محمدجواد بگی امروز در جلسه ساماندهی شهرک صنعتی شهرستان چادگان ضمن تقدیر از تلاش های انجام شده سرپرست فرمانداری چادگان در زمانی که فرماندار شهرستان خور و بیابانک بودند اظهار کرد:شهرک صنعتی چادگان با مساحت 22 هکتار، 90 درصد آن به 49 نفر سرمایه‌گذار واگذارشده است که از این میزان شماری فعالیت داشته و به ساخت‌ و ساز اقدام کرده‌اند.
◽️وی افزود: به منظور فعالیت شرکت شهرک‌های شهرستان چادگان، سواری به عنوان مدیر نواحی و امور شهرک های غرب استان معرفی تا برای هماهنگی با سرمایه‌گذاران در راستای راه‌اندازی شهرک صنعتی شهرستان فعالیت داشته باشد تا ضمن راه‌اندازی تولید،اشتغال جوانان جویای کار نیز فراهم شود.
◽️مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: نبود گاز مشکلاتی را برای سرمایه‌گذاران شهرک ایجاد کرده بود که با پیگیری‌های انجام‌شده تا دو ماه آینده گاز رسانی به شهرک صنعتی شهرستان چادگان آغاز خواهد شد تا سرمایه‌گذاران دغدغه زیر ساخت در زمینه گاز را نداشته باشند.
◽️وی خاطرنشان کرد: اعتبارات پیش‌بینی‌شده برای شهرک در سال جاری 2 میلیارد تومان است که 700 میلیون تومان آن توسط تملک دارایی پیش‌بینی‌شده و مابقی آورده شرکت است.
◽️بگی اذعان داشت: در شهرک صنعتی انالوجه 900 میلیون تومان تا کنون هزینه شده است که متاسفانه تاکنون واحدی در آن جا مشغول به کار نشده است و انتظار می رود که واحدهای صنعتی از این فرصت استفاده کنند.
◽️وی تصریح کرد:برای افراد متقاضی زمین در شهرک صنعتی چادگان 10 درصد نقداً و مابقی در اقساط 48 ماهه دریافت می‌شود و این مورد در هیچ جای استان نیست و اینگونه مشوقات تکرار نخواهد شد.
◽️مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان ضمن بیان وجود بعضی مشکلات زیست محیطی،نگاه مثبت تری را در این حوزه خواستار شد و گفت: اگر سرمایه‌گذار طرح خود را در شهرک صنعتی چادگان به بهره‌برداری رساند در واگذاری زمین 50 درصد و اگر در ناحیه صنعتی انالوجه باشد 80 درصد قیمت زمین به عنوان مشوق بخشوده می‌شود.
🔘سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان نیز در این جلسه ضمن تشکر از حضور مدیر استانی شرکت شهرک ها و همراهان در شهرستان اشاره ای به پیشرفت 90 درصدی دو کارخانه در شهرک صنعتی چادگان کرد و یادآور شد: شهرک‌ها در ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار نقش به سزایی دارند که می‌توان با سرمایه‌گذاری و تقویت سرمایه‌گذاران در ایجاد اشتغال اقدام کرد.
🔘علی استوار افزود: شهرستان چادگان در راستای کشاورزی،گردشگری و صنعت پتانسیل‌های فراوانی دارد که انتظار داریم سرمایه‌گذاران شهرستانی و استانی نسبت به سرمایه‌گذاری اقدام کنند تا برای جوانان جویای اشتغال فرصت کار فراهم شود.
🔘وی بیان داشت: شهرک صنعتی چادگان از نظر زیرساختی همه امکانات لازم را دارد و لازم است با هم‌اندیشی سرمایه‌گذاران و مسئولان صنعتی استان و با رفع مشکلات، شاهد بهبود وضعیت شهرک صنعتی چادگان باشیم.
🔘سرپرست فرمانداری چادگان با تشکر از حسن نظر مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ، انجام هر کاری در شهرستان را منوط به همدلی و همراهی تمامی مسئولین دانست و گفت : شهرک صنعتی چادگان از نظر زیرساختی همه امکانات لازم را دارد و لازم است با هم‌اندیشی سرمایه‌گذاران و مسئولان صنعتی استان نسبت به رفع مشکلات و پیشرفت کار، موجب بهبود وضعیت این شهرک شوند.
🔹رسول سواری مدیر امور شهرک ها و نواحی صنعتی غرب استان نیز در این جلسه با بیان اینکه تمام زیر ساخت های شهرک صنعتی چادگان در حوزه های آب،برق و... آماده واگذاری می باشد ، خاطرنشان کرد:این آمادگی را داریم که با حضور سرمایه گذار در بهره برداری از طرح نهایت همکاری را داشته باشیم.
✅در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی چادگان کلنگ آغاز ساخت ساختمان اداری و نگهبانی با هزینه 230 میلیون تومان به زمین زده شد و همچنین مقرر شد اجرای بلوار ورودی شهرک انجام و تا پایان سال به بهره‌ برداری برسد.
✅همچنین از زمین مورد نظر ساخت ناحیه صنعتی خصوصی در شهر رزوه بازدید به عمل آمد و مقرر گردید که مطالعات این پروژه اجرایی شود.
 
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal