فرمانداری چادگان
خانه
1397/05/13 #نشست هم اندیشی
#نشست هم اندیشی
‍ #نشست هم اندیشی
نشست هم اندیشی اعضای نظام مهندسی ساختمان با حضور سرپرست فرمانداری و شهرداری چادگان عصر امروز در سالن جلسات اداره راه و شهرسازی برگزار شد.
⬅️نماینده عالی دولت در شهرستان چادگان در ابتدای این جلسه گفت:چادگان دارای ظرفیت ها، فکر ها و سرمایه های انسانی بسیار خوبی در حوزه های مختلف از جمله در حوزه شهرسازی و معماری می باشد که بایستی از این ظرفیت در مباحث شهرسازی و مبلمان شهری با تعامل و همراهی شورا و شهرداری در خصوص فرهنگ سازی امور مربوطه بدرستی استفاده شود.
⬅️علی استوار در ادامه سخنان خود ضمن اعلام حمایت و استقبال از ایده های مهندسی در شهرستان افزود:متاسفانه در سیمای شهری چادگان هیچ گونه نماد یا المانی در جهت نشان دادن بافت و هویت تاریخی وجود ندارد و این تلاش شما طراحان و مهندسین معمار را می طلبد.
◽️رضا سلمانی سرپرست شهرداری چادگان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد:شهرداری چادگان و دفتر نظام مهندسی در حوزه مسئولیت خودشان اقدامات لازم را انجام خواهند داد و انتظار می رود همکاری و تعامل بیش از پیش این 2 دستگاه با یکدیگر بتواند منجر به کیفیت ساخت و ساز و ایمنی بیشتر در جهت رفاه بهره برداران و خاطر امنیت شهروندان شود.
◽️افروز سهرابیان مسئول دفتر نظام مهندسی ساختمان شهرستان چادگان ضمن بیان اینکه نظام مهندسی می تواند در کنار شورای شهر و شهرداری،شهر را هم مقاوم و هم زیبا کند افزود:دفتر نظام مهندسی ساختمان آمادگی این را دارد تا به عنوان مشاور در هر موردی که نیاز باشد به دیگر نهادهای شهرستان کمک نماید.
💠گفتنی است در ادامه سایر اعضاء نقطه و نظرات خود را بیان نمودند.
✅روابط عمومی فرمانداری چادگان
🗓9مردادماه1397🔘
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal