فرمانداری چادگان
خانه
1397/05/28 #همایش هم اندیشی مباحث اقتصادی
#همایش هم اندیشی مباحث اقتصادی
‍ #همایش هم اندیشی مباحث اقتصادی
در این همایش که با حضور دکتر اسماعیل جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصادی و دارایی،دکتر اکبر ترکی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،نصری رییس کمیسیون هماهنگی امور بانک ها،علی صبوحی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی،اسدا... احمدی ونهری مدیرکل گمرک استان،مجتبی آخوندی مدیرکل بیمه ایران، بهروز مهدلو مدیرکل امور مالیاتی استان،فرمانداران غرب استان،بخشداران و شهرداران،روسای شورای اسلامی شهر،مدیران بانک ها،مدیران اقتصادی و دارایی استان و شهرستان،در چادگان برگزار شد علی استوار،سرپرست فرمانداری این شهرستان ضمن خوش آمد ویژه به همه ی مسئولین ابراز امیدواری کرد:با حضور و نگاه نزدیک به مسائل و مشکلات در هر حوزه ای میتوان آن ها را مرتفع نمود.
◽️وی در ادامه سخنان خود گزارشی کامل از وضعیت شهرستان و مشکلات اقتصادی که فعالین این حوزه با آن ها در چادگان رو به رو هستند بیان نمود.
◽️در این جلسه سرمایه گذاران نیز موانع و مشکلات خود را در حوزه ی اقتصادی مطرح نمودند که پاسخ های لازم توسط مسئولین داده شد و مقرر گردید در کارگروهی که بلافاصله بعد از این جلسه تشکیل میگردد بخشی از آن ها بررسی و مرتفع گردند.
◽️در ادامه جلسه دکتر اکبر ترکی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی توجه ویژه به حوزه ی اقتصاد این شهرستان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد:با توجه به مشکلات اقتصادی که اکنون در کشور وجود دارد وظیفه ما مسئولان هست که تا زمان خدمت خود تلاش کنیم و این پیگیری ها در عمل نیز مشاهده و باعث رضایت مندی مردم گردد.
◽️در جمع بندی مطالب دکتر اسماعیل جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی با تشکر از برگزار کنندگان این جلسه گفت:هدف از حضور در شهرستان پیگیری مشکلات منطقه در حوزه اقتصادی میباشد و امید داریم که با هم افزایی و تعامل بتوانیم بار موانع را کاهش دهیم.
◽️این مقام مسئول با دستور به مقامات دارایی و مالیاتی استان خواهان برگزاری کمیسیون ها و رفع مشکلات در سریع ترین زمان ممکن شد و خاطرنشان کرد:با نگاه ویژه وزیر محترم اقتصادی و دارایی در شرایط کنونی تنها چیزی که مهم می باشد حمایت از سرمایه گذار و اشتغال زایی پایدار است.
◽️وی از برگزاری کارگروه های مختلف بلافاصله بعد از اتمام این جلسه خبر داد و گفت:ارتباط چهره به چهره مسئولین و استماع مشکلات از زبان فعالین اقتصادی خود با تدبیر و مدیریت میدانی می تواند ره گشای بسیاری از مشکلات باشد.
🔰به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان این جلسه روز چهارشنبه از ساعت 11:30 دقیقه آغاز و تا ساعت 14:30 در محل سالن همایش مجتمع پردیس بانک مسکن در چادگان ادامه داشت.
✅روابط عمومی فرمانداری چادگان
🗓24مردادماه 1397🔰
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal