فرمانداری چادگان
خانه
1397/07/04 ‍ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چادگان به ریاست فرماندار علی استوار و حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان برگزار شد
‍ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چادگان به ریاست فرماندار علی استوار و حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان برگزار شد علی استوار فرماندار چادگان در این جلسه اظهار داشت : یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی در گستره سیاسی و جغرافیایی دنیا بحث مواد مخدر و گرایش مردم و بویژه جوانان به سمت مواد مخدر است که یکی از تهدیدات اصلی در جامعه بشری محسوب می شود .
‍ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چادگان به ریاست فرماندار علی استوار و حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان برگزار شد.
علی استوار فرماندار چادگان در این جلسه اظهار داشت : یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی در گستره سیاسی و جغرافیایی دنیا بحث مواد مخدر و گرایش مردم و بویژه جوانان به سمت مواد مخدر است که یکی از تهدیدات اصلی در جامعه بشری محسوب می شود .
وی در ادامه افزود : برای مقابله با آسیب های مواد مخدر ، باید با یک رویکرد اجتماعی به این امر نگاه کنیم و با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی سطح تقاضا را در جامعه پائین بیاوریم تا به طبع آن سطح عرضه مواد مخدر نیز کاهش پیدا کند.
سرهنگ اروجی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ضمن ارائه گزارش از وضعیت شهرستان با تاکید بر افزایش توانمندی های جوانان گفت:گسترش آگاهی در مبارزه با مصرف مواد مخدر نیازمند همکاری و مساعدت تمامی مردم و مسئولین در تمامی حوزه ها می باشد.مبارزه با مصرف مواد مخدر زمینه ساز پرورش استعدادها و توانمندی های فرزندان برومند ایران اسلامی در راه توسعه و آبادانی کشور است.
اصغر هدایت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اشاره به اینکه امروز اعتیاد علت است نه معلول گفت: بسیاری از مشکلات ایجاد شده در جامعه مربوط به اعتیاد می باشد و خیلی ها اعتیاد را معلول می دانند در حالی که امروز اعتیاد علت است و بیشتر به معلول توجه می‌شود و خواستار توجه به علت ایجاد معتاد شد.
وی با بیان اینکه دغدغه بسیاری از مردم، مسئولین و نیروی انتظامی مقابله با اعتیاد است گفت: تنها کاری که می شود انجام داد بحث پیشگیری،آموزش و آگاه سازی از طریق وسایل ارتباط جمعی است.
روابط عمومی فرمانداری چادگان
🗓31شهریورماه1397✅
تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal