فرمانداری چادگان
خانه
1397/08/15 ‍ #مراسم تکریم و معارفه
‍ #مراسم تکریم و معارفه از زحمات 4 ساله ولی ا... مهدیخانی تقدیر و خداداد میرزایی به عنوان سرپرست جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چادگان معرفی شد.
‍ #مراسم تکریم و معارفه
🔰از زحمات 4 ساله ولی ا... مهدیخانی تقدیر و خداداد میرزایی به عنوان سرپرست جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چادگان معرفی شد.
✅مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چادگان با حضور جمعی از خانواده های معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران،مسئولین استانی و شهرستانی در محل اتاق جلسات فرمانداری برگزار شد.
◽️علی استوار در این مراسم گفت: خدمت در بنیاد راس تمام خدماتی است که نظام جمهوری اسلامی به مردم ارائه میدهد، لذا انتخاب سیاست های کارآمد و منسجم و هماهنگ از اولویت های کاری این نهاد است و بر این اساس بینش نیروها در بنیاد بر اساس افزایش روحیه معنوی و ارزش گرایی است.
◽️فرماندار شهرستان چادگان دیدار از خانواده های معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران را یک وظیفه ذاتی و ارزشمند انسانی دانست و افزود: برادر بزرگوارم جناب آقای مهدیخانی در دوران مسئولیت خود تعامل بسیار خوبی با خانواده معظم شهداء و ایثارگران داشتند و جامعه ایثارگری شهرستان از نزدیک با ایشان در ارتباط بودند و برنامه های اجرائی بنیاد نیز به نحو احسن با حضور مسئولین برگزار می شد که قطعا با روحیه ی والای سرپرست جدید این موضوعات ادامه دار خواهد بود.
◽️ولی ا... مهدیخانی در ادامه جلسه ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود در استان و مسئولین شهرستان چادگان افزود:با همراهی روسای ادارات تلاش ما بر این بود تا با ایجاد فضایی آرام و برادرانه به خدمت بپردازیم.
✅روابط عمومی فرمانداری چادگان
🗓1 آبان ماه 1397
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal