فرمانداری چادگان
خانه
1397/09/05 امیر سرتیپ ذبیح ا... بهمن زیاری فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز صبح امروز با حضور در فرمانداری چادگان با علی استوار فرماندار شهرستان دیدار و گفت و گو نمود.
امیر سرتیپ ذبیح ا... بهمن زیاری فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز صبح امروز با حضور در فرمانداری چادگان با علی استوار فرماندار شهرستان دیدار و گفت و گو نمود. در ابتدای این دیدار امیر سرتیپ ذبیح ا... بهمن زیاری گفت:کم و بیش اخبار زادگاهم را توسط دوستان یا در خبرگزاری ها دنبال میکنم و به همین جهت از تلاش های ارزشمند شما در جهت تعالی شهرستان که واقعا ستودنی است صمیمانه تشکر می نمایم و آن چیزی که مهم است،وقتی ردای خدمت بر تن کسی پوشانده شد باید تمام قد تلاش کند که در اقدامات شما این امر به وضوح دیده میشود.
#اخبار فرمانداری
🔵امیر سرتیپ ذبیح ا... بهمن زیاری فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز صبح امروز با حضور در فرمانداری چادگان با علی استوار فرماندار شهرستان دیدار و گفت و گو نمود.
◽️در ابتدای این دیدار امیر سرتیپ ذبیح ا... بهمن زیاری گفت:کم و بیش اخبار زادگاهم را توسط دوستان یا در خبرگزاری ها دنبال میکنم و به همین جهت از تلاش های ارزشمند شما در جهت تعالی شهرستان که واقعا ستودنی است صمیمانه تشکر می نمایم و آن چیزی که مهم است،وقتی ردای خدمت بر تن کسی پوشانده شد باید تمام قد تلاش کند که در اقدامات شما این امر به وضوح دیده میشود.
◽️علی استوار نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم ویژه به فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز ایشان را یکی از افتخارات و چهره های نظامی شهرستان چادگان در کشور برشمرد و افزود:قطعا وقتی مسئولی قبول مسئولیت می کند انجام وظیفه می نماید و این مورد باید به عنوان یک اصل همیشه جلوی چشم مدیران باشد.
◽️وی همچنین خاطرنشان کرد:از تجارب سازنده و ارزشمند شما در پیشرفت شهرستان قطعا استقبال و استفاده خواهیم کرد و امیدواریم با همراهی و همدلی همه ی مردم شهرستان جایگاه چادگان را بیش از پیش اعتلا ببخشیم.
🗓3 آذرماه 1397
تعداد بازدید: 68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal