فرمانداری چادگان
خانه
1396/10/17 بازدید سرزده ی فرماندار چادگان از اداره جهاد کشاورزی چادگان/فرماندار چادگان:عملکرد این اداره را رضایت بخش اعلام کرد.
بازدید سرزده ی فرماندار چادگان از اداره جهاد کشاورزی چادگان/فرماندار چادگان:عملکرد این اداره را رضایت بخش اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان،مهدی اسدپور در این بازدید در جریان حضور مدیر و کارکنان در اداره و نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.
وی همچنین از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان،نحوه پاسخگویی مسئولان و کارکنان به مردم پرداخت و کل مجموعه کارکنان را به تکریم ارباب رجوع، نظم و انضباط اداری و وجدان کاری بیش از پیش توصیه کرد.
این مقام مسئول در حاشیه این بازدید گفت: مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی باید از فرصت به دست آمده در خدمت صادقانه به خلق استفاده کنند.فرماندار شهرستان چادگان خاطرنشان کرد: خدمت در نظام اسلامی باید با وجدان کاری، مصلحت عمومی جامعه و جلب رضایت خداوند و مردم توام باشد.
"اسدپور" در پایان ضمن تشکر از مدیر و کارکنان این اداره دوام و پایداری نظام اسلامی را در خدمت صادقانه و کسب اعتماد مردم بیان و اظهار کرد: مسئولیت در نظام اسلامی امانت بوده و باید تجلی گاه بندگی خدای متعال و خدمت به مردم باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چادگان،اداره جهاد کشاورزی چادگان و مرکز ترویج کشاورزی روستای فراموشجان در مجموع نزدیک به 30 نفر پرسنل دارد که در کل هنوز 13 پست خالی وجود دارد. 
تعداد بازدید: 58
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal