فرمانداری چادگان
خانه
1397/02/27 #جلسه شورای حفاظت از منابع آب
#جلسه شورای حفاظت از منابع آب
#جلسه شورای حفاظت از منابع آب
علی استوار در ابتدای جلسه با شرح شرایط فعلی آب در کشور و فلات مرکزی خاطرنشان کرد:همه حاضرین وضعیت آب را میدانید و نیازی به توضیح بیشتر نیست.
نماینده عالی دولت در شهرستان چادگان افزود:در جریان قرار بگیرید که پیگیری آب شرب مردم اولویت اصلی تعیین شده و دستگاه های مرتبط با تلاش های مستمر باید در جهت گذر از بحران یاری رسان باشند و در درجات بعدی حفظ باغات موجود در دستور کار است.
وی در ادامه گفت:در خلال همه ی موارد گفته شده باید ملاحظات انسانی را نیز مدنظر قرار دهیم و طوری عمل نماییم که منجر به تنش در سطح شهرستان نگردد و در این راستا تکلیف است که همه دستگاه ها با فرماندار هماهنگی کامل را داشته باشند.
علی استوار در ادامه سخنان خود گریزی نیز به عملکرد ادارات پس از گذر بحران زد و گفت:درست است که مردم در همه ی موضوعات و زمینه ها پیشگام و همگام بوده اند اما این دید نباید باعث شود که ما از عملکرد خودمان غافل شویم و در همین باب تمامی ادارات در جهت اقدامات انجام شده بعدا ارزیابی خواهند شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان ضمن انتقاد از عدم حضور مسئول و مدیر سد زاینده رود به عنوان نماینده ی آب منطقه ای در شهرستان با اشاره به استفاده همه ی ظرفیت دستگاه ها و همچنین روحانیون گرامی،مساجد،پایگاه های بسیج و... خاطرنشان کرد:در زمینه ی فرهنگی اقداماتی از جمله توزیع بروشور،برگزاری جلسات آموزشی متعدد،آگاه سازی مردم،استفاده از کاهنده های مصرف و... در حال انجام است که با وجود همه ی این موارد می بایست مدیریت صحیح مصرف در اولویت قرار بگیرد و سازمان ها و ادارات نیز از این امر باید تبعیت کامل داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان 75 درصد قنوات شهرستان کاملا خشک شده اند و 25 درصد باقیمانده به جزء چند مورد آب دهی قابل قبولی ندارند که در مورد چشمه ها نیز آمار 100 درصد خشکیدگی ، قابل توجه میباشد.
تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal