فرمانداری چادگان
خانه
1397/02/27 #جلسه شورای فرهنگ عمومی
#جلسه شورای فرهنگ عمومی
#جلسه شورای فرهنگ عمومی
جشنواره با شکوه قرآنی در 18 رشته برگزار می شود.
علی استوار در این جلسه گفت:با فرصت سوزی چیزی عاید شهرستان نمیشود.
امام جمعه چادگان در ابتدای این جلسه گفت:حقیقتا قرآن یکی از شاکیان در فردای قیامت خواهد بود به لحاظ آنکه آن جور که باید و شاید حق آن ادا نشده است.
حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی گفت:اگر قرآن را نسخه ی شفابخش بدانیم باید بهتر از این ها حق آن را ادا کنیم.مراکز دانشگاهی و آموزشگاه ها در این زمینه باید خروجی خوبی داشته باشند و در همین باب امیدوار هستیم جشنواره ی قرآنی با شکوهی در خور شهرستان برگزار کنیم.
باباجانی،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز احصای مشکلات فرهنگی و تلاش در جهت رفع آنان را یکی از وظایف اصلی این اداره عنوان نمود و افزود:این چهارمین جلسه در خصوص هم اندیشی جشنواره ی قرآنی هست که برگزار میشود و تا کنون نیز اتفاقات خوبی در این زمینه از جمله شناسایی استعدادها،اطلاع رسانی و... افتاده است.
علی استوار،سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان نیز در ادامه جلسه ضمن تشکر از همه فعالین در حوزه ی فرهنگ و قرآن ، به صورت ویژه از همکاری های در خور تقدیر دکتر خلیلی،مدیرعامل محترم سازمان عمران زاینده رود تشکر نمود و افزود:با وجود اینکه مدت کوتاهی در شهرستان مستقر شده ام اما زمزمه های همکاری های ویژه ایشان را شنیده ام ، هر چند از گذشته نیز توفیق آشنایی با ایشان را داشته ام و امیدوار هستیم که همچون گذشته زمینه های تعامل ادامه دار باشد و از همفکری این نیروی ارزشمند در سطح شهرستان استفاده نماییم.
نماینده عالی دولت در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد:برای برگزاری همایش های عمومی باید نسبت به آماده نمودن یک پروپوزال از قبل اقدام نمود که تمام موارد در آن پیش بینی گردد تا نسبت به اجرا در بهترین حالت ممکن پیاده سازی شود ، چرا که با از دست دادن فرصت ها در هر زمینه ای چیزی عاید شهرستان نمی شود و برای برگزاری این جشنواره نیز از مسئول محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر این جلسه انتظار می رود در کمترین زمان ممکن تمامی برآوردها را پیش بینی و اعلام نماید.
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal