فرمانداری چادگان
خانه
1397/02/27 #مراسم افتتاح پژوهشکده حسابی
#مراسم افتتاح پژوهشکده حسابی
#مراسم افتتاح پژوهشکده حسابی
علی استوار در این مراسم گفت:علم،پژوهش و فرهنگ از مولفه هایی است که شناسنامه آن منطقه را تشکیل می دهد و تقویت آن ها باعث میشود که سرمایه های عظیم انسانی به وجود آید.
سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان وجود نخبگان هر شهرستان را سرمایه های اجتماعی آن جا دانست و افزود:برای به دست آمدن این سرمایه مدت زمان زیادی صرف گردیده و می طلبد که از آن ها بهترین بهره برداری ها صورت گیرد و یکی از پارامترهای پیشرفت محلی،منطقه ای،استانی و کشوری همین موضوع میباشد که در جهت بالندگی و توانمندی بسیار موثر خواهد بود.
علی استوار در ادامه سخنان خود با بیان اینکه افتخاری است که امروز در خدمت چهره ارزشمند علمی ، دکتر محمود عابدی عزیز هستم و به نوعی خود ایشان میزبان جلسه هستند چرا که محل تولد ایشان همین شهر هست و می طلبد که توجهات علمی با توجه به استعدادهای پاکی که در این شهرستان وجود دارد بیشتر شود و من هم به عنوان خادم مردم عزیز حمایت خواهم کرد.
وی در بخش پایانی با اشاره به قبل از اینکه به این شهرستان بیایم احساسم این بود که مناطق غربی استان از لحاظ محیط های آموزشی و فرهنگی بالاتر هستند اما اکنون با مسلط بودن نسبی در منطقه در این چند روز اذعان میکنم که شهرستان های شرق در مباحث آموزشی یک سر و گردن بالاتر هستند و برای همین باید جمیع جهات را در نظر بگیریم و از توانمندی ها در حوزه های مختلف استفاده کنیم و در امور زیرساختی باقیات صالحاتی را به یادگار بگذاریم.
لازم به ذکر است با حضور ائمه جمعه چادگان و رزوه،رییس آموزش و پرورش،مسئولین شهرستان و میهمان ویژه مراسم دکتر محمود عابدی ، این پژوهشکده به طور رسمی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان:دکتر محمود عابدی زاده 1323 در چادگان، عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه خوارزمی و عضو پیوستهٔ فرهنگستان زبان و ادب فارسی است.وی همچنین مدیر گروه تصحیح متون فرهنگستان ادب و زبان فارسی است که در این حوزه جوایز متعددی را نیز از آن خود کرده است.
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal