فرمانداری چادگان
خانه
1397/03/23  #دیدار قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان و هیئت همراه با سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان
#دیدار قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان و هیئت همراه با سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان علی استوار ، سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان ضمن خوشامدگویی به میهمانان و ورودشان به شهرستان ، هدف و نگاه یک مسئول را انجام کار و اتخاذ تصمیم مفید در دوران مسئولیت خود دانست و افزود:اگر هماهنگی بین دستگاه های اجرایی باشد قطعا خود مردم نفع و بهره ی آن را خواهند برد.
🔹در ابتدای این دیدار مهندس حمامیان قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ضمن اشاره به توانمندی های سرپرست جدید این فرمانداری بر حسب شناخت در سال های گذشته ، مسئولیت جدید را تبریک گفت و افزود:هدف از اجرای برنامه های مدیریت مصرف،کاهش مصارف غیر ضروری در ساعات پیک و افزایش پایداری شبکه می باشد.
🔹وی ضمن اشاره به طرح های جدید وزارت نیرو در بحث انرژی خورشیدی و لزوم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی تصریح کرد: سهم بخش خانگی در ساعات پیک بار بیش از سایر مصارف است و می طلبد که ادارات نیز در مصرف خودشان برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.
🔹وی مدیر فعلی امور برق شهرستان چادگان را جزء مدیرهای جوان و فعال در حوزه کاری بر شمرد و خاطرنشان کرد:سرانه مصرف انرژی در کشور بسیار بالاتر از استانداردهای جهانی دانست که فرهنگ سازی و همکاری همه جانبه را با توجه به شرایط فعلی دو چندان میکند تا بتوانیم ان شاء الله ، تابستان امسال را به بهترین حالت ممکن پشت سر بگذاریم.
🔰علی استوار ، سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان ضمن خوشامدگویی به میهمانان و ورودشان به شهرستان ، هدف و نگاه یک مسئول را انجام کار و اتخاذ تصمیم مفید در دوران مسئولیت خود دانست و افزود:اگر هماهنگی بین دستگاه های اجرایی باشد قطعا خود مردم نفع و بهره ی آن را خواهند برد.
🔰وی در ادامه از همکاری کشاورزان با تشکیل جلسات مختلف در سطح استان و شهرستان تقدیر نمود و گفت:در بحث آب و میزان برداشت ها تصمیمات خوبی اتخاذ شده که امیدواریم بتوانیم تابستان سال جاری را با مشکلات کمتری در حوزه امور برق نیز پشت سر بگذاریم.
🔰نماینده عالی دولت در شهرستان در بخش پایانی سخنان خود گفت:با توجه به بازدیدهایی که انجام شده فرسودگی تجهیزات در بخش چنارود کاملا محسوس است که می طلبد در این حوزه اقدامات بیشتری اجرایی گردد و نکاتی نیز در این باب با مدیر شهرستان هماهنگ شده است.
▫️مجتبی یادگاری مدیر امور برق شهرستان چادگان نیز ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه و تعامل سازنده ی سرپرست جدید فرمانداری در جهت تحقق اهداف گفت:کلا در سطح شهرستان بیش از 1000 کیلومتر شبکه توزیع برق موجود است که توانسته ایم در غرب استان رتبه ی کمترین میزان خاموشی و در سطح استان نیز در این مورد بین ممتازها باشیم اما در بحث وصول مطالبات کمی جای کار بیشتر احساس می گردد.
▫️وی در ادامه نگاه مثبت مسئولین شرکت توزیع برق استان را به شهرستان چادگان تحسین نمود و افزود:در بحث فرهنگ سازی و اطلاع رسانی طرح های جدید وزارت نیرو اقداماتی همچون سخنرانی در مراسم نماز جمعه دو شهر چادگان و رزوه،حضور در نمازهای جماعت اکثر روستاها،توزیع بروشور،دیدار مردمی و چهره به چهره و... انجام گردیده است.
🔘در پایان این دیدار لوح تقدیر حمید علاقه مندان،مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق استان اصفهان تقدیم علی استوار سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان گردید.
✔️به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چادگان در این دیدار علاوه بر مسئولین ذکر شده مدیران روابط عمومی استان و شهرستان چادگان نیز حضور داشتند.
59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal