فرمانداری چادگان
خانه
1397/04/11 ‍ #هواپیماهای فوق سبک و ایرتاکسی 19 نفره به کمک صنعت گردشگری چادگان می آیند.
‍ #هواپیماهای فوق سبک و ایرتاکسی 19 نفره به کمک صنعت گردشگری چادگان می آیند.
‍ #هواپیماهای فوق سبک و ایرتاکسی 19 نفره به کمک صنعت گردشگری چادگان می آیند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان ایجاد سایت های پروازی به بهبود صنعت گردشگری کمک و در آینده با توسعه آن امکان سفرهوایی در این شهرستان امکان پذیر خواهد شد.
🔘در ابتدای این جلسه کاپیتان سید محمد قریشی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی سیمرغ گفت:طی بازدیدها و نقشه برداری که در منطقه انجام گردیده این شهرستان ظرفیت ایجاد باند پرواز را برای هواپیماهای فوق سبک در فاز اول دارد و پس از صدور مجوزات لازم میتواند توسعه پیدا کند.
🔘وی به درآمد ارزشمند در این حوزه اشاره کرد و گفت:با افتتاح این باند میتوان آموزشگاه های خلبانی تاسیس نمود و در جهت اشتغال پایدار با توجه به هیجان و نشاط ویژه در این امر گام های مثبتی را برداشت و حتی شرکت های هواپیمایی در جهت درآمدزایی در حوزه گردشگری وارد و مشغول فعالیت خواهند شد.
🔘سرهنگ بیژن فدایی پیروز مسئول جانمایی فرودگاه های نیروی هوایی ارتش با اشاره به جزئیات و استانداردهای زمین لازم جهت احداث باند فرود هواپیماهای فوق سبک خاطرنشان کرد:زمین های موردنظر با احتساب نوع هواپیماها و ظرفیت آن ها باید طولی به اندازه های 800،1200،1800 متر و عرض 60 متر از طرفین حریم داشته باشند که با ایجاد این باند مدرسه های آموزش خلبانی در وهله ی اول و در ادامه با صلاحدید شورای تامین استان فنس،برج مراقبت و سایر موارد اجرایی در جهت توسعه انجام خواهد شد.
🔘دکتر خلیلی مدیرعامل سازمان عمران زاینده رود با استقبال از این طرح گفت:در بحث اعطای زمین با توجه به اینکه مجموعه های خدماتی در دهکده مستقر می باشند مشکلی وجود ندارد و این آمادگی از هم اکنون در جهت تعامل و همکاری وجود خواهد داشت و چنانچه در بیرون از دهکده نیز به صلاحدید فرماندار محترم و نبود مشکلات کارشناسی نیز زمینی تعیین گردد همراهی ویژه ای در جهت توسعه صنعت گردگشگری شهرستان خواهیم داشت.
🔘وی گریزی به وجود 300 هکتار فضای سبز و جنگل کاری در دهکده عمران زد و این منطقه را جزء زیباترین مناطق استان و حتی کشور توصیف کرد و افزود:با توجه به گسترش مجموعه در فاز 2 باید نگاه ها را کمی به آینده متمرکز کنیم و طرح توسعه ی فرودگاه از هم اکنون برنامه ریزی گردد.
🔘علی استوار سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان در جمع بندی جلسه طی سخنانی گفت:پیرو پیگیری ها و بر حسب دستور استاندار معزز اصفهان در راستای آمایش سرزمین و توسعه صنعت گردشگری، جذب سرمایه گذار درحوزه هوانوردی و سایت های تفریحی پروازی در دستور کار قرار گرفته و اقدامات لازم انجام خواهد شد.
🔘نماینده عالی دولت در شهرستان چادگان اشاره ای به امتیاز توریستی بودن این شهرستان،زیبایی،نشاط و هیجانی که در پرواز هوایی از این منطقه قطعا حاصل می شود داشت و افزود:از اکثر استان های کشور به این شهرستان سفر می کنند و لذا در بحث زیرساختی باید آینده نگری حتما لحاظ گردد.
✅لازم به ذکر است پس از پایان جلسه از بعضی نقاط شهری و مجموعه های ویلایی بازدید که در پایان مقرر گردید مطالعات طرح موردنظر توسط شرکت هواپیمایی سیمرغ تهران اجرایی گردد.
🗓10 تیرماه 1397🔰
60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal