فرمانداری چادگان
خانه
1397/05/17 #متن تبریک
#متن تبریک
‍ ‍ #متن تبریک
سرپرست فرمانداری شهرستان چادگان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار،این روز را به خبرنگاران و جامعه اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چادگان،در پیام علی استوار که روز سه شنبه منتشر شد،آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون
17 مرداد ماه روز بزرگداشت مقام خبرنگار، روز پاسداشت تلاش بی‌ وقفه انسان‌های آگاهی است که در خلق جهانی آباد،آزاد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی ناآگاهان بر می دارند.
خبرنگاران تجسم امانت،مسئولیت،تعهد،دلسوزی و وظیفه اند و وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند و همواره در عمق جامعه حضور دارند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی آنها است. هفدهم مردادماه روز خبرنگار، یادآور حماسه آفرینی های شهید محمود صارمی است که تا آخرین لحظه در سنگر دفاع از عزت و شرف خبرنگاری شجاعانه ایستادگی کرد و با نثار خون خود حق جویی و حق گویی را به تصویر کشید تا حقیقت در تاریخ زنده بماند.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار از همه صاحبان اندیشه و قلم،پیشگامان و تلاشگران عرصه خبر و رسانه،روزنامه نگاران،خبرنگاران،عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی در چادگان برای تبیین و تحلیل موضوعات،انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از خدمات نظام و فعالیت‌های دولت تدبیر و امید قدردانی نموده و امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده،شاهد استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مادی و معنوی و انسانی در سایه هم اندیشی و همیاری همه نیرو‌های توانمند و قشر نخبه و اثرگذار جامعه در جهت توسعه روز افزون شهرستان باشیم.
علی استوار
سرپرست
25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal