فرمانداری چادگان
خانه
1397/09/11 اولین قدم برای حمایت از صنایع دستی شهرستان با تشکیل شرکت تعاونی در این حوزه برداشته شد.
اولین قدم برای حمایت از صنایع دستی شهرستان با تشکیل شرکت تعاونی در این حوزه برداشته شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان جلسه هماهنگی و انتخابات شرکت تعاونی محصولات صنایع دستی صبح امروز در فرمانداری به ریاست علی استوار و با حضور بخشدار مرکزی، جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی و فعالین این عرصه برگزار شد.
🔰اولین قدم برای حمایت از صنایع دستی شهرستان با تشکیل شرکت تعاونی در این حوزه برداشته شد.
🔵به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان جلسه هماهنگی و انتخابات شرکت تعاونی محصولات صنایع دستی صبح امروز در فرمانداری به ریاست علی استوار و با حضور بخشدار مرکزی، جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی و فعالین این عرصه برگزار شد.
🔵در این جلسه پس از توضیحات فرماندار در خصوص حمایت همه جانبه از این موضوع و ارزشمند بودن هنر و حرکت رو به جلویی که میتواند زمینه ساز پیشرفت در این حوزه باشد،رییس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری،رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی،شهردار چادگان،نمایندگان سازمان عمران زاینده رود و بخش چنارود در خصوص اهمیت این موضوع و استفاده از ظرفیت های شهرستان مطالبی را عنوان نمودند و سپس حاضرین نظرات خود را بیان کردند که در ادامه رای گیری بین هنرمندان متقاضی برای 3 نفر هیئت مدیره و 1 نفر بازرس انجام و افراد انتخاب گردیدند.
🗓 10 آذرماه 1397
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal