فرمانداری چادگان
خانه
1397/09/12 مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور چادگان برگزار شد.
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور چادگان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان:آیین گرامیداشت 16 آذر و سالروز دانشجو با حضور امام جمعه،فرماندار،بخشدار مرکزی،جانشین ناحیه مقاومت بسیج،شهردار چادگان و جمعی از مسئولین،اساتید و دانشجویان در دانشگاه پیام نور برگزار شد.
‍ ‍ 🔰مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور چادگان برگزار شد.
◽️به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان:آیین گرامیداشت 16 آذر و سالروز دانشجو با حضور امام جمعه،فرماندار،بخشدار مرکزی،جانشین ناحیه مقاومت بسیج،شهردار چادگان و جمعی از مسئولین،اساتید و دانشجویان در دانشگاه پیام نور برگزار شد.
🔵علی استوار با اشاره به نقش ارزشمند نهاد بسیج و شهیدان در به ثمر نشستن اهداف انقلاب اسلامی بویژه شهید حسین علم الهدی،برخورداری از تفکر آزادی خواهانه و آزاداندیشی را یکی دیگر از ویژگی های ضروری برای دانشجویان دانست و یادآور شد:اگر تفکر آزادی خواهانه در فضای علمی نهادینه نشود دانشگاه به نهادی وابسته و غیرمستقل تبدیل خواهد شد.
🔵فرماندار چادگان با بیان اینکه دانشجویان فرزندان انقلاب هستند و در فضای انقلابی رشد می‌کنند،افزود: دانشجویان محور فعالیت‌های جامعه و عضوی تاثیرگذار در پیشرفت جامعه هستند .
🔵استوار با تشکر ویژه از اقدامات و تلاش های رییس دانشگاه پیام نور شهرستان خاطرنشان کرد:دانشجویان باید با تفکر برترشان پیشرو در پیشرفت ایران اسلامی باشند و در تمام مسائل ورود کنند و من از همین جا اعلام میکنم که آماده شنیدن تمامی نقطه نظرات سازنده دانشجویان طی جلسه ای در جهت پیشبرد و توسعه شهرستان هستم و از آن ها استقبال میکنم.
🔵گفتنی است در پایان این مراسم از دانشجویان برتر با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.
🗓 11 آذرماه 1397
29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal