فرمانداری چادگان
خانه
1397/12/13 معاون فرماندار چادگان:
معاون فرماندار چادگان: وضعیت مسافربری چادگان دچار چالش اساسی است.
معاون فرماندار چادگان:
وضعیت مسافربری چادگان دچار چالش اساسی است.
معاون فرماندار چادگان با بیان اینکه وضعیت مسافربری این شهرستان با چالش اساسی مواجه است، گفت: در چند سال گذشته کد شرکت مسافربری چادگان به علت انجام ندادن تعهدات پیمانکار، توسط فرمانداری چادگان بسته شد و اگر در مدت مشخص این موارد انجام نشود، شرکتی دیگر جایگزین آن می شود.
کوروش موگویی صبح امروز (شنبه) در جلسه شورای ترافیک شهرستان، اظهار کرد: با گذشت بیش از یک دهه از شهرستان شدن چادگان، همچنان مشکل حمل و نقل و مسافربری در این منطقه وجود دارد.
وی، وجود این مشکل اساسی را زیبنده شهر توریستی چادگان ندانست و افزود: با هماهنگی های صورت گرفته در هفته گذشته، کارشناسان مربوطه بخش مسافربری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در شهر حاضر شدند و نسبت به تعیین محل شرکت مربوط اقدام کردند.
معاون فرماندار چادگان خاطرنشان کرد: شرکت مورد نظر متعهد شد تا نسبت به رفع معایب موجود در محل ترمینال اقدام کند تا نسبت به باز شدن کد مربوط اقدامات لازم انجام شود.
وی افزود: یکی از مطالبات به حق مردمی همین موضوع است که متاسفانه تاکنون این مشکل حل نشده است.
در چند سال گذشته کد شرکت مسافربری چادگان به علت انجام ندادن تعهدات پیمانکار، توسط فرمانداری چادگان بسته شده است و طبق آخرین تصمیم، مقرر شد اگر در مدت مشخص این موارد انجام نشود، مجوز این شرکت به کلی باطل و با نظارت اداره کل در حوزه مسافر و حمل و نقل استان شرکت جایگزین معرفی و شروع به کار کند.
📆 11 اسفندماه 1397
19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal