فرماندار چادگان:در طرح نهضت ملی مسکن،زمین های دولتی با قابلیت تغییر کاربری به مسکونی شناسایی شده و در حال سیر مراحل تغییر کاربری از سوی اداره کل راه و شهرسازی می باشد.

فرماندار چادگان:در طرح نهضت ملی مسکن،زمین های دولتی با قابلیت تغییر کاربری به مسکونی شناسایی شده و در حال سیر مراحل تغییر کاربری از سوی اداره کل راه و شهرسازی می باشد. 🔰مهندس شمسی پور فرماندار چادگان با اشاره به اینکه طرح نهضت ملی مسکن یکی از مهمترین طرح های شهرستان می باشد افزود:باید به […]

فرماندار چادگان:در طرح نهضت ملی مسکن،زمین های دولتی با قابلیت تغییر کاربری به مسکونی شناسایی شده و در حال سیر مراحل تغییر کاربری از سوی اداره کل راه و شهرسازی می باشد.

🔰مهندس شمسی پور فرماندار چادگان با اشاره به اینکه طرح نهضت ملی مسکن یکی از مهمترین طرح های شهرستان می باشد افزود:باید به صورت دقیق و کارشناسی شده نقشه ها مورد بررسی قرار گیرد که تامین زمین از سوی اداره راه و شهرسازی برای شهر های رزوه و چادگان و طرح تفکیکی برای زمینها در نظر گرفته و توسط اداره بنیاد مسکن تهیه گردد.

🔹مهدی محمدی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان چادگان تایید نهایی ثبت نام شدگان از سوی بنیاد مسکن در شهر چادگان را به تعداد ۳۸۶ نفر و برای شهر رزوه به تعداد ۱۲۷ نفر اعلام نمود.

✍پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان⁩

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با دستور کار بررسی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در زمینه اجرای مفاد دستورالعمل قرارگاه در ایام تابستان با توجه به کثرت حضور گردشگران در شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون فرماندار،بخشداران مرکزی و چنارود و سایر اعضاء برگزار شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان با همراهی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضو شورای اسلامی شهر در اولین روز از خردادماه ، با حضور در منزل چند تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس شهر زیارتی رزوه ، ضمن دیدار و گفت و گو با آنان از خدمات و ایثاری که به نظام مقدس […]

۶ خرداد ۱۴۰۲

اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیران روابط عمومی استان و جمعی از فعالان و پژوهشگران حوزه روابط عمومی و ارتباطات در محل سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار و از آنان تقدیر شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

در جلسه ای با حضور جمعی از روسای ادارات در بخشداری چنارود به ریاست بخشدار،مشکلات روستاهای کلیچه و حسین آباد در حوزه های مختلف بررسی و پیگیری گردید.

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =