جلسه کمیته ساماندهی ازدواج جوانان

🔰در جلسه کمیته ساماندهی ازدواج جوانان،مهندس شمسی پور فرماندار ضمن تشکر از مدیرانی که در حوزه ازدواج و جوانان تلاش میکنند،گفت:جوانان بعنوان سرمایه های اجتماعی، سهم بالایی در شکل گیری سرمایه انسانی وارتقا سطح علمی دارند،توجه به نیاز جوانان علی الخصوص ازدواج می تواند بستر رشد و توسعه جامعه باشد. 🔹وی در ادامه افزود:از ادارات […]

🔰در جلسه کمیته ساماندهی ازدواج جوانان،مهندس شمسی پور فرماندار ضمن تشکر از مدیرانی که در حوزه ازدواج و جوانان تلاش میکنند،گفت:جوانان بعنوان سرمایه های اجتماعی، سهم بالایی در شکل گیری سرمایه انسانی وارتقا سطح علمی دارند،توجه به نیاز جوانان علی الخصوص ازدواج می تواند بستر رشد و توسعه جامعه باشد.

🔹وی در ادامه افزود:از ادارات متولی میخواهم در برگزاری کارگاه های قبل،حین و بعد از ازدواج تلاش کنند و با هماهنگی ادارات استان به افراد و زوجینی که در کارگاه ها حضور داشته باشند گواهینامه رسمی اعطا شود.

🔹نماینده عالی دولت در شهرستان چادگان ادامه داد:ادارات در تولیدات فرهنگی و ساخت تیزر در موضوع ازدواج جوانان برنامه ریزی و برنامه های قابل اجرا را ساماندهی کنند که در این زمینه نیز از ظرفیت شهرستان استفاده و حمایتی لازم باشد اجرایی خواهد شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چادگان،به ریاست مهندس شمسی پور فرماندار  و با حضور معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی و روسای ادارات ذی ربط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل بهزیستی به همراه مدیر شهرستانی با حضور در فرمانداری ضمن دیدار با فرماندار و معاون فرماندار،در خصوص مشکلات این حوزه وهمچنین ارائه راهکارها،بحث و تبادل نظر کردند.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شهرستان به ریاست سید اسماعیل علوی معاون فرماندار چادگان و باحضور  اعضاء کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست دکترمرتضوی استاندار و بصورت وبینار و همزمان در فرمانداری چادگان با حضور مهندس شمسی پور،معاونت فرمانداری و دیگر اعضاءدر سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :