مدیران کل مخابرات استان و فناوری اطلاعات استان به همراه معاونین خود و همچنین روسای ادارات منطقه به دعوت فرماندار چادگان،در فرمانداری شهرستان با حضور معاون فرماندار،بخشداران، مدیرعامل سازمان عمران زاینده رود و یکی از کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداری تشکیل جلسه دادند.

[ Photo ] #حضور_مدیران_کل_استانی_در_شهرستان #حوزه_مخابرات_و_فناوری 🔰مدیران کل مخابرات استان و فناوری اطلاعات استان به همراه معاونین خود و همچنین روسای ادارات منطقه به دعوت فرماندار چادگان،در فرمانداری شهرستان با حضور معاون فرماندار،بخشداران، مدیرعامل سازمان عمران زاینده رود و یکی از کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداری تشکیل جلسه دادند. 🔹مهندس شمسی پور فرماندار چادگان هدف از تشکیل […]

[ Photo ]
#حضور_مدیران_کل_استانی_در_شهرستان
#حوزه_مخابرات_و_فناوری

🔰مدیران کل مخابرات استان و فناوری اطلاعات استان به همراه معاونین خود و همچنین روسای ادارات منطقه به دعوت فرماندار چادگان،در فرمانداری شهرستان با حضور معاون فرماندار،بخشداران، مدیرعامل سازمان عمران زاینده رود و یکی از کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداری تشکیل جلسه دادند.

🔹مهندس شمسی پور فرماندار چادگان هدف از تشکیل این جلسه را ارتقاء تجهیزات مخابراتی شهرستان و رفع مشکلات موجود به خصوص در مناطق روستایی دانست و گفت:با همکاری اداره مخابرات شهرستان و کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداری پس از بازدیدهای تخصصی مشکلات دسته بندی گردید تا در این جلسه در خصوص آن ها تصمیم گیری شود.

🔹در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر موضوعی،مصوبات خوبی به جهت رفع مشکلات موجود طبق یک برنامه زمانی مشخص به تصویب رسید.

✍️پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور اعضای شورای تامین،امامان جمعه،نماینده مجلس،معاون فرماندار،بخشداران،شهرداران و تمامی اعضای شورای اداری به ریاست فرماندار چادگان برگزار شد.در این جلسه ابتدا بعضی از مسئولین به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان فرماندار چادگان ضمن جمع بندی ، مطالبی خطاب به مدیران شهرستانی در سال جدید کاری بیان نمود.   #اخبار_تکمیلی_جلسه_شورای_اداری […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری

۹ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری شهرستان چادگان

۹ فروردین ۱۴۰۲

عطرافشانی مزار شهیدان به روایت تصویر

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 10 =