همزمان با سراسر استان،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به صورت وبینار با دستورکار ارائه برنامه های پیشنهادی جهت اجرا در سال ۱۴۰۲ در زمینه پیشگیری و مبارزه با آن و آسیب شناسی اثرات به ریاست معاون سیاسی – امنیتی استاندار اصفهان برگزار شد.

#اخبار_فرمانداری_چادگان #شورای_هماهنگی_مبارزه_با_مواد_مخدر 🔰همزمان با سراسر استان،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به صورت وبینار با دستورکار ارائه برنامه های پیشنهادی جهت اجرا در سال ۱۴۰۲ در زمینه پیشگیری و مبارزه با آن و آسیب شناسی اثرات به ریاست معاون سیاسی – امنیتی استاندار اصفهان برگزار شد. ♻️گفتنی است این جلسه در فرمانداری چادگان نیز […]

#اخبار_فرمانداری_چادگان
#شورای_هماهنگی_مبارزه_با_مواد_مخدر

🔰همزمان با سراسر استان،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به صورت وبینار با دستورکار ارائه برنامه های پیشنهادی جهت اجرا در سال ۱۴۰۲ در زمینه پیشگیری و مبارزه با آن و آسیب شناسی اثرات به ریاست معاون سیاسی – امنیتی استاندار اصفهان برگزار شد.

♻️گفتنی است این جلسه در فرمانداری چادگان نیز با حضور فرماندار،معاون فرماندار،بخشداران و سایر اعضای این شورا برگزار شد.

✍ روابط عمومی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با دستور کار بررسی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در زمینه اجرای مفاد دستورالعمل قرارگاه در ایام تابستان با توجه به کثرت حضور گردشگران در شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون فرماندار،بخشداران مرکزی و چنارود و سایر اعضاء برگزار شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار و بخشدار مرکزی چادگان با همراهی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضو شورای اسلامی شهر در اولین روز از خردادماه ، با حضور در منزل چند تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس شهر زیارتی رزوه ، ضمن دیدار و گفت و گو با آنان از خدمات و ایثاری که به نظام مقدس […]

۶ خرداد ۱۴۰۲

اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیران روابط عمومی استان و جمعی از فعالان و پژوهشگران حوزه روابط عمومی و ارتباطات در محل سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار و از آنان تقدیر شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

در جلسه ای با حضور جمعی از روسای ادارات در بخشداری چنارود به ریاست بخشدار،مشکلات روستاهای کلیچه و حسین آباد در حوزه های مختلف بررسی و پیگیری گردید.

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =