جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۰۲:۰۶:۰۸
فرمانداری شهرستان چادگان

مدیران کل استانی جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان ، با فرماندار چادگان دیدار و ملاقات کردند.

#دیدار_فرماندار_با_مدیران_کل_استانی #جهاد_کشاورزی_و_دامپزشکی 🔰مدیران کل استانی جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان ، با فرماندار چادگان دیدار و ملاقات کردند. 💠در این دیدار ابتدا مهندس شمسی پور فرماندار چادگان ضمن خیر مقدم به مهمانان و مدیران کل استانی و هیات همراه دغدغه های موجود را در مورد مشکلات کشتارگاه دام […]

#دیدار_فرماندار_با_مدیران_کل_استانی
#جهاد_کشاورزی_و_دامپزشکی

🔰مدیران کل استانی جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان ، با فرماندار چادگان دیدار و ملاقات کردند.

💠در این دیدار ابتدا مهندس شمسی پور فرماندار چادگان ضمن خیر مقدم به مهمانان و مدیران کل استانی و هیات همراه دغدغه های موجود را در مورد مشکلات کشتارگاه دام شهرستان مطرح نمود و گفت:برای جلوگیری از تقلب و کشتار غیر مجاز باید تمهیداتی بر روی لیبل های لاشه دام مثل درج بارکد انجام گیرد و با توجه به پراکندگی شهرستان خودروی حمل اضافه شود تا لاشه پیش سرد شده به موقع به دست قصابان برسد.

♻️مدیران کل استانی هم ضمن تشریح خدمات دامپزشکی و جهاد کشاورزی در زمینه های مختلف بیان داشتند در قبال مشکلات مطرح شده در کشتارگاه دام جلساتی در آینده نزدیک در استان انجام خواهد شد و با تصمیم درست و قاطع مشکلات مرتفع خواهد شد.

♻️ایرج نجاری سرپرست شبکه دامپزشکی چادگان و حسینعلی محمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان که مدیران کل را در این جلسه همراهی می کردند هر کدام جداگانه در حوزه کاری خود گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه دادند.

💠بررسی موضوعات مختلف در زمینه های دامپزشکی و کشاورزی و بازدید از شهرستان چادگان در خصوص رفع مشکلات از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

✅#همراهی_شما_افتخار_ماست
💎چادگان،نگین آبی زنده رود
✍عضویت در کانال:@chadegannz

برچسب ها :
مطالب مشابه

ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره فرماندار محترم شهرستان با مردم شریف به مناسبت هفته دولت

۸ شهریور ۱۴۰۲

️دیدار فرماندهی انتظامی شهرستان چادگان و مجموعه همکاران خود با فرماندار،معاون فرماندار و بخشدار مرکزی به مناسبت هفته گرامیداشت دولت

۸ شهریور ۱۴۰۲

روز شمار هفته دولت در چادگان… #چهارمین_روز_هفته_دولت_در_چادگان کلنگ زنی پروژه فیبر نوری بخشداری چنارود ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز یکشنبه ۵ شهریورماه میز خدمت در بخشداری چنارود ساعت ۹ صبح روز یک شنبه ۵ شهریورماه #چادگان_در_هفته_دولت #با_شماییم_در_هفته_دولت

۸ شهریور ۱۴۰۲

روز شمار هفته دولت در چادگان… #پاسخگویی_مدیران #دومین_روز_هفته_دولت_در_چادگان میز خدمت ویژه کلیه ادارات مراسم نماز جمعه چادگان از ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه مسجد جامع ️ مردم شریف چادگان چنانچه مشکل ، سوال و پرسشی از مدیر دستگاهی دارند می‌توانند با مراجعه به مسجد جامع چادگان با مدیر و کارشناس آن اداره دیدار و گفتگو به […]

۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یازده =