چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۵۶:۲۲
فرمانداری شهرستان چادگان

مدیران کل استانی جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان ، با فرماندار چادگان دیدار و ملاقات کردند.

#دیدار_فرماندار_با_مدیران_کل_استانی #جهاد_کشاورزی_و_دامپزشکی 🔰مدیران کل استانی جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان ، با فرماندار چادگان دیدار و ملاقات کردند. 💠در این دیدار ابتدا مهندس شمسی پور فرماندار چادگان ضمن خیر مقدم به مهمانان و مدیران کل استانی و هیات همراه دغدغه های موجود را در مورد مشکلات کشتارگاه دام […]

#دیدار_فرماندار_با_مدیران_کل_استانی
#جهاد_کشاورزی_و_دامپزشکی

🔰مدیران کل استانی جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان ، با فرماندار چادگان دیدار و ملاقات کردند.

💠در این دیدار ابتدا مهندس شمسی پور فرماندار چادگان ضمن خیر مقدم به مهمانان و مدیران کل استانی و هیات همراه دغدغه های موجود را در مورد مشکلات کشتارگاه دام شهرستان مطرح نمود و گفت:برای جلوگیری از تقلب و کشتار غیر مجاز باید تمهیداتی بر روی لیبل های لاشه دام مثل درج بارکد انجام گیرد و با توجه به پراکندگی شهرستان خودروی حمل اضافه شود تا لاشه پیش سرد شده به موقع به دست قصابان برسد.

♻️مدیران کل استانی هم ضمن تشریح خدمات دامپزشکی و جهاد کشاورزی در زمینه های مختلف بیان داشتند در قبال مشکلات مطرح شده در کشتارگاه دام جلساتی در آینده نزدیک در استان انجام خواهد شد و با تصمیم درست و قاطع مشکلات مرتفع خواهد شد.

♻️ایرج نجاری سرپرست شبکه دامپزشکی چادگان و حسینعلی محمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان که مدیران کل را در این جلسه همراهی می کردند هر کدام جداگانه در حوزه کاری خود گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه دادند.

💠بررسی موضوعات مختلف در زمینه های دامپزشکی و کشاورزی و بازدید از شهرستان چادگان در خصوص رفع مشکلات از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

✅#همراهی_شما_افتخار_ماست
💎چادگان،نگین آبی زنده رود
✍عضویت در کانال:@chadegannz

برچسب ها :
مطالب مشابه

️با توجه به شرایط جوی پیش رو در روزهای آتی و برگزاری انتخابات،جلسه ویژه مدیریت بحران با حضور معاون فرماندار،بخشداران،روسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی به ریاست علی درویشی،سرپرست فرمانداری چادگان امروز ۸ اسفندماه برگزار شد. ️در این جلسه آخرین تمهیدات به جهت سهولت عبور و مرور و بازگشایی معابر در صورت بارش برف و […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

️مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان و هیات همراه با همراهی مدیر و معاون آموزش و پرورش شهرستان با حضور در فرمانداری با علی درویشی فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری دیدار و گفت و گو کردند. ️در این جلسه تصمیمات خوبی به جهت تکمیل و توسعه پروژه های آموزشی سطح شهرستان گرفته شد.

۸ اسفند ۱۴۰۲

در پنجمین روز از اسفندماه سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان به همراه معاون فرماندار و مدیر آموزش و پرورش، معاون توسعه و برنامه ریزی، کارشناس جمعدار اموال و مهندسین ناظر مدارس شهرستان از آموزشگاه استثنایی مادرانه که توسط خیریه حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف درحال احداث می باشد […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

️کارگاه آموزشی انتخابات ویژه گروه چهارم از صبح امروز (شنبه ۵ اسفندماه) در محل فرمانداری از ساعت ۸ صبح برگزار شد.

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =