همایش روز شوراها

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان،با حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و فرماندار چادگان و اعضای شوراهای شهر و روستا همایش روز شوراها در محل منطقه ۱ ذوب آهن برگزار شد. 🔰دکتر خضری در این همایش ضمن تبریک روز شورا مردم را یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: شوراهای […]

🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چادگان،با حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و فرماندار چادگان و اعضای شوراهای شهر و روستا همایش روز شوراها در محل منطقه ۱ ذوب آهن برگزار شد.

🔰دکتر خضری در این همایش ضمن تبریک روز شورا مردم را یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: شوراهای اسلامی تحقق مردم سالاری در نظام اسلامی می باشند.

🔰فرماندار چادگان نیز شوراها را از اولین پیوندهای میان مردم و دولت دانست و افزود:وظایفی برای شوراها در قانون تدوین شده است که با عمل به آن ها میتوانند در توسعه و پیشرفت روستا نقش آفرینی داشته باشند.

🔰نماینده مجلس،معاون فرماندار و رییس شورای شهرستان نیز در ادامه بر آگاهی شوراها از قوانین و وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چادگان،به ریاست مهندس شمسی پور فرماندار  و با حضور معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی و روسای ادارات ذی ربط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل بهزیستی به همراه مدیر شهرستانی با حضور در فرمانداری ضمن دیدار با فرماندار و معاون فرماندار،در خصوص مشکلات این حوزه وهمچنین ارائه راهکارها،بحث و تبادل نظر کردند.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

جلسه کارگروه پدافند غیرعامل شهرستان به ریاست سید اسماعیل علوی معاون فرماندار چادگان و باحضور  اعضاء کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست دکترمرتضوی استاندار و بصورت وبینار و همزمان در فرمانداری چادگان با حضور مهندس شمسی پور،معاونت فرمانداری و دیگر اعضاءدر سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۸ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :