⚡ به تشخیص فرماندار چادگان جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد.

⚡ به تشخیص فرماندار چادگان جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد. ⚡از حوالی ساعت ۱۷ تا ۲۲ پنج شنبه بارندگی شدیدی وجود داشت که جلسه مدیریت بحران به ریاست فرماندار و با حضور ادارات و دستگاه های مرتبط درخصوص وضعیت آب و هوایی اخیر،صبح جمعه،تشکیل شد. 🔹در این جلسه گزارشات مربوط […]

⚡ به تشخیص فرماندار چادگان جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد.

⚡از حوالی ساعت ۱۷ تا ۲۲ پنج شنبه بارندگی شدیدی وجود داشت که جلسه مدیریت بحران به ریاست فرماندار و با حضور ادارات و دستگاه های مرتبط درخصوص وضعیت آب و هوایی اخیر،صبح جمعه،تشکیل شد.

🔹در این جلسه گزارشات مربوط به اتفاقات و سیلاب های عصر پنج شنبه مرور شد و برای پیشگیری از خسارات در ساعات امروز و روزهای آتی برنامه ریزی شد.

🔹مهندس شمسی پور در این نشست بر لزوم حفظ آمادگی کامل همه ادارات و دستگاه های خدمات رسان و امدادی تاکید کرد و گفت: با حداکثر توان باید جلوی رسیدن آسیب به مردم گرفته شود و هنوز خطر رفع نشده است.

❌ بعد از ظهر پنج شنبه نیز فرماندار به اتفاق تیم مدیریت بحران فرمانداری از روند کنترل سیلاب ها در مناطق مختلف بازدید میدانی کرد تا مبادا خسارتی به روستاها و شهرها وارد شود.

✍روابط عمومی فرمانداری چادگان

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری شهرستان با حضور اعضای شورای تامین،امامان جمعه،نماینده مجلس،معاون فرماندار،بخشداران،شهرداران و تمامی اعضای شورای اداری به ریاست فرماندار چادگان برگزار شد.در این جلسه ابتدا بعضی از مسئولین به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان فرماندار چادگان ضمن جمع بندی ، مطالبی خطاب به مدیران شهرستانی در سال جدید کاری بیان نمود.   #اخبار_تکمیلی_جلسه_شورای_اداری […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای اداری

۹ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای اداری شهرستان چادگان

۹ فروردین ۱۴۰۲

عطرافشانی مزار شهیدان به روایت تصویر

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =